Střelecké hody s Radotínem

Hosté přijeli bez distancovaných Falouta a Dvořáka, na naší straně chyběli karetní hříšníci Sigan s Novákem a zraněný Krump. Ti co dostali šanci, ji chytli za pačesy a po výborném výkonu jsme hosty poslali domů s pětibrankovým výpraskem a mohlo to být i víc.

Hosté přijeli bez distancovaných Falouta a Dvořáka, na naší straně chyběli karetní hříšníci Sigan s Novákem a zraněný Krump. Ti co dostali šanci, ji chytli za pačesy a po výborném výkonu jsme hosty poslali domů s pětibrankovým výpraskem a mohlo to být i víc.

Skore se měnilo už v 5.minutě. Víger šikovným obloučkem vysunul Linharta, ten si ve vápně obhazoval Tomana, který do míče plácl rukou a pískala se penalta. Jungr Mertovi směr střely vystihl, ale míč skončil přesto v síti. Vzápětí centroval z levé strany Klíma, ale Linhart v souboji s Jungrem neuspěl. Dalším centrem, tentokrát z pravé strany našel Valoušek Vígera a jeho volej branku těsně minul. Do třetice už to vyšlo. Po rozehraném přímém kopu poslal míč před branku Klíma a Merta hlavou usměrnil míč přesně k tyči. Za dvě minuty přišla chyba hostujícího M. Petra, míč odkopem netrefil, dostal se k němu opět Merta a z hranice vápna pokořil Jungra potřetí. Čtvrtý gól měl na kopačkách Čížek, kterého uvolnil Valoušek, ale Jungr jeho střelu reflexivně vyrazil. Minutu před přestávkou vyběhl Jungr na dlouhý míč až za šestnáctku, odkopem však trefil dobíhajícího Vígera, míč naštěstí pro hosty skončil mimo opuštěnou branku. V první půli se Radotín prakticky k ničemu nedostal, až na akci Kočího v poslední minutě první půle, která však skončila jen rohovým kopem.
Po přestávce poslal trenér hostů Matějka na hřiště dvě čerstvé síly a hosté byli o poznání aktivnější. Do náznaku šance se dostal Šimek, ale Šokoďko vyběhl včas. V 65.minutě ale unikl po pravé straně Stolfa, Jungr jeho centrovaným míč nezkrotil a střídající Řezáč jej poslal do sítě. Za tohoto stavu poslal trenér Drahokoupil na hřiště sedmnáctiletého Adama Maye a te se hned blýskl odvážným individuálním průnikem, ke koncovce se však nedostal. Sám proti Jungrovi neuspěl Merta a na druhé straně musel Šokoďko likvidovat střelu Brycha a hlavička Tomana mezi tyče nemířila. Přišla 75.minuta, do té doby výborně hrající Žák zbytečně přišel o míč, Fitzel obešel i Šokoďka a dal čestný úspěch hostů. Na ten odpověděl v 82.minutě Řezáč, který pěti metrů za vápnem napřáhl a jeho dělovka skončila za zády Jungra popáté. Řezáč mohl završit i hattrick, ale v 90.minutě další bombou zatřásl jen levou tyčí Jungrovy svatyně.
Zdeněk Matějka (Radotín): Soupeři musím především pogratulovat k zaslouženému vítězství, hrál opravdu dobře. V první půli to bylo z naší strany odchozený, soupeř nás k ničemu nepustil. Druhou půli to bylo lepší. V kabině jsme si něco řekli, kluci si sáhli do svědomí a kluci hru vyrovnali, dali jsme gól a i když jsme ještě dvakrát inkasovali, hra byla mnohem lepší.
Daniel Drahokoupil (FC Zličín): Dnes jsem maximálně spokojen s předvedenou hrou i výsledkem. Divákům se to muselo líbit. Ve druhé půli byli na hřišti tři dorostenci a potvrdili, že s nimi můžeme počítat.