Série vítězství pokračuje

Zličínští hráči v tomto utkání proti Přední Kopanině byli o mnoho lepší. Po první půli to tak výsledkově sice nevypadalo, ale nakonec dokázali potvrdit svojí převahu góly.

V 19. Minutě Bous nahrál míč Fuksovi a ten s přehledem zakončil z malého vápna. Zličín tak vedl 1:0. Nepřestali jsme tlačit a vytvářeli si další a další šance ale míče do soupeřovy brány prostě nepadaly. Potom se stala velmi nešťastná věc. Po chybě v obraně, přesněji velmi nepovedeném odkopu, soupeř výsledek srovnal. Zličínští hráči sice stále měli míč po většinu času pod svojí kontrolou, ale až do poločasu se nepodařilo další góly přidat.
Započal druhý poločas a nahecovaný domácí tým vběhl na hřiště plný elánu. Už v 50. minutě Svoboda našel Fuksu a ten levačkou zakončil ke kraji brány pomalou střelou. Zličín tak vedl 2:1. O chvíli později, v 58. minutě se povedlo dát další gól Františku Bousovi. Jen jedna minuta stačila Bousovi aby přidal ještě zličínský gól číslo 4, po nádherné asistenci nováčka Hrdličky z obrany.

V 67. Minutě dostali Kopaninští kanonýři ještě pátý gól od skvělého, aktivního útočníka Horálka.
Tento zápas jsme mohli vyhrát s obrovitým rozdílem, hlavně v druhém poločase by rozhodně stálo za to vyzdvihnout skvělé šance, především z rohových kopů, které výtečně kopal Horálek. Skvěle hlavičkovali hlavně hráči Malý a Svoboda, kterým se podařilo trefit několikrát tyč i břevno. Do dobré šance se několikrát dostal Pavelka, kterému to tam také nespadlo. Slušné dalekonosné střely vytasil také Tetour. Bohužel se žádnému z nich nepodařilo vstřelit ani jeden gól. Každopádně to nevadí, výhra Zličína je přece to nejdůležitější.

pro Zličínský web napsal-D.Svoboda (hráč MD)