První tři jarní body

Na úvod bych se chtěl omluvit všem příznivcům a fanouškům starších žáků, že jsem doposud nenapsal ani řádku o průběhu prvních jarních kol. Byl jsem časově dost zaneprázdněn, děkuji. Krátce ke třem předcházejícím kolům. Získali jsme pouhý bodík, ale měli jsme na dosah hned dvě výhry, které jsme ale bohužel nedokázali udržet do konce zápasu. Jinak se hra oproti podzimu zlepšila.

Na úvod bych se chtěl omluvit všem příznivcům a fanouškům starších žáků, že jsem doposud nenapsal ani řádku o průběhu prvních jarních kol. Byl jsem časově dost zaneprázdněn, děkuji.

Krátce ke třem předcházejícím kolům. Získali jsme pouhý bodík, ale měli jsme na dosah hned dvě výhry, které jsme ale bohužel nedokázali udržet do konce zápasu. Jinak se hra oproti podzimu zlepšila. 

 

V sobotu odpoledne jsme uvítali na domácí půdě soupeře ze Střešovic.

Naším úkolem bylo, aby zůstaly tři body doma. Vstoupili jsme do utkání velmi dobře. Během prvních deseti minut jsme soupeři nasázeli hned tři branky. Pak jsme se bohužel nechali ukolébat tříbrankovým vedením a přestali jsme hrát aktivně a důrazně. Soupeř toho dokázal využít a snížil náš náskok na dvě branky. Naštěstí jsme na vstřelenou branku dokázali rychle odpovědět a navýšit náš náskok opět na tři branky. Potom se opakovala situace z předešlé branky, kdy po nedůrazu našich obránců, soupeř dokázal opět zkorigovat pro něj nepříjemný výsledek. Do šaten jsme tak odcházeli s dvoubrankovým vedením.

Ve druhé polovině jsme hráli ustrašeně. Báli jsme se o svoje vedení a na každém hráči bylo vidět, že si je vědom, že nesmí udělat žádnou chybu. Na hřišti se začalo hodně přiostřovat a rozhodčí měl plné ruce práce. Přesto jsme dokázali zápas dotáhnout do vítězného konce a mohlo se slavit.

 

Sestava: Kubina MIchal - Málek, Buckley, Kotas, Pavelka, Drábek Voj., Stoyka, Vágner, Drábek Fr.,  Bous, Duben

Střídali: Gothard, Kubina Mar., Biersak

Branky FC: Vágner 2x, Bous 2x