První přátelské utkání v sezoně jsme prohráli

Na zápas jsme cestovali do Byškovic, abychom se utkali s nováčkem Divize B. Domácí více drželi míč a svoje šance proměnili.

V úvodu se oba týmy oťukávali, hra se odehrávala ve středu hřiště. K žádným šancím se nikdo nemohl propracovat, vždy to byli jen náznaky, které hatily nepřesné přihrávky. Ve 20. minutě si Valenta narazil míč s Mayem, ale tváří v tvář golmanovi neuspěl a trefil jeho nohu. V 36. minutě se Schopf pokoušel udělat kličku útočníkovi domácích, ta se mu však nepovedla a domácí slavili snadnou branku. Ve 40. minutě to bylo už 2:0, domácí záložník se otočil na vápně a parádní ranou do růžku na zadní tyči nedal Schopfovi šanci.

Na začátku druhé půle měli domácí další šanci, po rohovém kopu si naskočili na hlavu a míč směřující k tyči vykopl Šimonovský před rukama brankaře Rosendorfa. Za pět minut pálil domácí záložník a přízemní střela jen těsně minula naší branku. Domácí těžili z naší nepřesné rozehrávky. V 72. minutě ztratil Adam míč ve středu hřiště, domácí útočník postupoval na vápno, tam si zasekl a prošel kolem Zahálky a Skály a uklidil míč k zadní tyči. V 80. minutě mohl čestný úspěch po přihrávce Valouška zaznamenat Kedjarov, postupoval sám na brankaře, ale míč si moc předkopl a golman domácích míč ve skluzu vykopl.

Sestava FC Zličín: Schopf (46. Rosendorf) - Valoušek (46. Šimonovský), Zahálka, Adam, Skála (46. Reiterman) - Aliapulios (46. Valenta, 70. Valoušek), Žák (75. Skála), Merta, Maxmilián (60. Aliapulios), May, Valenta (46. Kedjarov)

Sestava Neratovice:  Stuchlý - Volf,Pinkas,Gazdík,Jína - Šulc (46. Gabčo),Buldra,  Žežulka, Marc - Kozák, Šindelár

Góly: Kozák 36´, Marc 40´, Gabčo 72´