První pokořitel Libuše je ze Zličína

Libuš na podzim zatím ztratila 4 body za dvě remízy. Hosté přijeli v plné sestavě prodloužit svou sérii, domácí však nabuzení vítězstvím na půdě Třeboradic chtěli důležité 3 body znovu urvat pro sebe a povedlo se.

V 7. minutě Pavlů střílel vedle v našem velkém vápně. Třináctá minuta přinesla domácím první velkou šanci, Adam udělal kličku ve velkém vápně a odcentroval na hranici velkého vápna, tam míč z voleje prudce napálil Zahálka a trefil spojnici Humpolíkovi branky. V 24. minutě to zkoušel Hruška, ale jeho pokus zamířil jen doprostřed k Schopfovi. Za dvě minuty po levé straně utekl Josef Moravec a jeho dělový pokus zatřásl břevnem za zkoprnělým Schopfem. V 29. minutě přetáhl Maxmilián roh na Zahálku a ten z výhodné pozice hlavičkoval vedle. Za minutu propadl míč do malého vápna, za již překonaným Schopfem zasáhl Valoušek a míč vykopl na roh. V 32. minutě napřáhl za vápnem Merta, Humpolík jeho střelu neudržel a Žák z dorážky vstřelil první gól utkání, 1:0. V 38. minutě Josef Moravec hlavičkoval jen těsně vedle.

Hosté v poločase vystřídali brankaře kdy za poraněného Humpolíka nastoupil Michálek. V 54. minutě střílel těsně nad Beran. V 61. minutě si na rohový kop naskočil Josef Moravec, ale jen těsně hlavou minul naši branku. Za minutu zpracoval těžký míč Merta, posunul ho do uličky na Maye ten běžel sám na Michálka a na první tyč zakončil, 2:0. V 66. minutě Žák důrazně vybojoval míč a přihál rozběhnutému Mayovi, jeho střelu Michálek vytlačil na roh. V 69. minutě May vybojoval míč, obrana odvrátila míč jen napadajícího Zeleného a May přiklepl Mertovi, který dělovkou pod břevno nedal Michálkovi v brance šanci, 3:0. V 78. minutě nacentroval do vápna Pohořelý, ale Pavlů míč z voleje nedokázal usměrnit do branky. V 81. minutě po sérii narážeček se k míči dostal hostující Hruška a z hranice vápna míč poslal za Schopfova záda, 3:1. V 86. minutě Valoušek přihrál na volného Maye, jeho střelu ztlumil Michálek a dobíhající Pohořelý míč vykopl z brankové čáry. V 88. minutě po Hášově rohu hlavičkoval Valoušek, ale obrana míč odvrátila na roh.

Pražská teplárenská přebor , 17. kolo, středa 28.9.2011, 10:30

FC Zličín 3:1 FSC Libuš