První gól opět body nepřinesl

Konečně jsme se ve čtvrtém zápase dočkali prvního divizního gólu. Bohužel ani tentokrát jsme na body nedosáhli. Soupeře jsme nechali rychle vyrovnat a dát i vítězný gól. Soutěž je teprve na startu, musíme bojovat dál.

Konečně jsme se ve čtvrtém zápase dočkali prvního divizního gólu. Bohužel ani tentokrát jsme na body nedosáhli. Soupeře jsme nechali rychle vyrovnat a dát i vítězný gól. Soutěž je teprve na startu, musíme bojovat dál.

V očekávání prvního vítězství jsme začali aktivně. Už v 8.minutě přišla akce Paluky, bohužel bez efektu. V 9.minutě střílel Novák, stejně jako o tři minuty později po rohovém kopu, ale zase z toho nic nebylo. Ve 13.minutě přišla první střela hostů, ale ani pokus Petra ke gólu nevedl. V 19.minutě vyrobil velkou hrubku Mlejnek, odkop poslal přímo na nohu soupeře, ale pomohla nám tyč a následný signalizovaný ofsajd. Za minutu pálil nebezpečně hostující Petr, ale míč prolétl nad břevnem. Ve 23.minutě jsme rozehráli přímý kop, hlavička Moudrého bohužel zamířila nad břevno. Za dvě minuty Moudrý chyboval a Jícha pelášil sám na naší branku, udělal kličku Zamazalovi a padl k zemi. Sudí Kubec neměl pro jeho tyjátr pochopení a ukázal mu žlutou kartu. Ve 30.minutě pohotově Svůra vysunul Nováka, ten místo zakončení ještě hledal Šatného a bylo po šanci. Za dvě minuty musel v poslední chvíli Čížek vložit nohu do střely Borkovce. Poslední slovo první půle měl Stejskal, ale Zamazal jeho ránu bravurně vyrazil.
I po přestávce si Zamazal poradil s ránou Vořechovského. V 60.minutě jsme se konečně dočkali. Po rohovém kopu napálil míč z voleje Svůra a ten skončil v síti. Z prvního gólu v divizi jsme se radovali jen minutu. Hostující Borkovec snadno z levé strany odcentroval a volný Jícha hlavou pohodlně vyrovnal. Za tři minuty fauloval na hranici vápna Pecinovský a Císař z přímého kopu napálil břevno naší branky. Do dalšího brejku se vzápětí dostal Novák, ale svůj únik utopil v kličkách. Když ještě po centru Nováka hlavičkoval mimo branku Čížek, udeřili opět hosté. Petr patičkou uvolnil Jíchu a ten sám proti Zamazalovi propálil míč do sítě. Zamazal vzápětí musel vyrážet tečovanou střelu Císaře z přímého kopu. V 81.minutě si hosté málem dali vlastní gól, ale chybný odkop Veselého stačil v poslední chvíli Berovič u tyč vytěsnit na roh. Tečku za zápasem udělala střela Zahálky po přiklepnutí Maye, bohužel cestu do sítě si nenašla. Dali jsem tak první divizní gól, ale body nám to opět nepřineslo.

Martin Müller (Vlašim B): Utkání začalo oboustranně opatrně. Domácí jsou bez bodu a tak chtěli vyhrát, my jsme pozorně bránili a postupně začali přebírat iniciativu. Domácí hrozili z ojedinělých akcí. Po jedné z nich dali krásný gól. Dokázali jsme rychle odpovědět a nakonec vítězství i strhnout na svou stranu. Zápas to nebyl jednoduchý, ale myslím, že jsme si těsné vítězství zasloužili.
Daniel Drahokoupil (FC Zličín): Srážíme se sami nepochpitelnýma chybama v obraně. Konečně dáme gól a přijde za minutu zaváhání a vyrovnání. I druhý gól jsme soupeři ulehčili chybou ve středu obrany. Musíme bojovat dál, zklidnit se a věřím, že se chytneme.

Divize A, 4. kolo, sobota 28.8.2010, 10:30

FC Zličín 1:2 Vlašim B

Branky 60. Svůra - 61. a 68. Jícha
Žluté karty 27. Paluka, 64. Pecinovský, 75. Moudrý, 76. Čížek - 25. Jícha, 72. Borkovec, 76. Peroutka
FC Zličín Zamazal - Mlejnek, Zahálka, Moudrý, Pecinovský - Šatný (83. May), Žák, Svůra, Čížek - Novák, Paluka (62. Valoušek). Trenér Daniel Drahokoupil.
Vlašim B Berovič - Barros (71. Peroutka), Veselý, Císař, Švamberg - Stejskal (79. Haluška), Žovinec, Vořechovský, Borkovec - Petr, Jícha (90. Kuchler). Trenér Martin Müller.
Rozhodčí Kubec - Pastyřík, Burda
Diváci 120
Jméno Minuty Góly ŽK ČK
Zamazal Jiří 90 2 0 0
Moudrý Jakub 90 0 1 0
Šatný Petr 83 0 0 0
Mlejnek Petr 90 0 0 0
Valoušek Richard 28 0 0 0
Zahálka Martin 90 0 0 0
Pecinovský Petr 90 0 1 0
Čížek Martin 90 0 1 0
Svůra Michal 90 1 0 0
Žák Lukáš 90 0 0 0
May Adam 7 0 0 0
Novák Miroslav 90 0 0 0
Paluka Lukáš 62 0 1 0
Domácí Hosté Výsledek
Bohemians 1905 B SK Chabry 5:0
Hořovicko Třeboň 1:1
Motorlet Jiskra Domažlice 3:0
SK Aritma C SK Benešov 1:3
Koloveč Votice 2:0
Tábor Příbram B 4:1
Strakonice Sezimovo Ústí B 6:1