Podzimní část zimních turnajů je dohrána

V sobotu se dle rozpisu dohrálo III.kolo zimního turnaje mladších žáků.

Poslední podzimní kolo zimního turnaje mladších žáků nám ukázalo, že se jedná skutečně o zimní turnaj. Silné sněžení, které od časných ranních hodin sypalo sníh na Zličínskou umělku  znamenalo, že zápasy nebudou nejen o fotbalovosti, ale i tom jak se mužstva vyrovnají s tak náročným terénem.  Nutno podotknout, že přes počáteční  rozpaky  trenérů nakonec všechna mužstva k této situaci přistoupila velice odpovědně a zápasy se odehrály dle rozpisu. V úvodním zápase nastoupilo naše první mužstvo k sousedskému derby s mužstvem Řep.  Po poločasové remíze jsme druhý poločas zvládli a vyhráli 8:2 a společně s FA Alexe Zbůra v turnaji ještě ani jednou nezaváhali. Naše druhé mužstvo nastoupilo k zápasu s mužstvem Slaného, ale ani ve třetím kole se jim nepodařilo bodovat a prohráli 0:3.

Poslední kolo podzimní části je tedy dohráno. Stejně tak  bylo minulý týden dohráno i druhé kolo zimního turnaje starších žáků. Teď si tedy můžeme jen přát, že nepřijdou nějaká omezení  ohledně sportování dětí a třetí víkend v lednu se zase rozjedou zápasy na Zličínské umělce …