Pěkná podívaná

V posledním domácím utkání jsme uvítali hráče FC Tempa, které je v tabulce bod za námi.

V posledním domácím utkání jsme uvítali hráče FC Tempa, které je v tabulce bod za námi.

 

 

Čekali jsme vyrovnané utkání a začátek tomu nasvědčoval. Hrálo se převážně ve středu hřiště. Nedokázali jsme se prosadit přes dobře fungující obranu hostí až do doby, kdy kluci zahrávali rohový kop, který se nám podařilo proměnit. Tím se uklidnili a začali si vytvářet slušné šance, ale chyběl tam konečný důraz. Přesto jsme do konce první půle dokázali dát ještě dvě branky a to obě po krásných akcích.

Začátek druhého poločasu byl hodně podobný tomu prvnímu. Soupeř se snažil stáhnout pro ně nepříjemný výsledek a my se snažili výsledek pojistit. To se nám povedlo, když se náš útočník nebál osobního souboje a dotáhnul akci do konce. O zápase bylo takřka rozhodnuto a kluci trošku polevili, což se jim nevyplatilo. Soupeř toho využil a dokázal se prosadit přes naší jinak dobře fungující obranu. Ze soupeřovy strany to ale bylo všechno. Zbytek zápasu jsme měli v režii my. Kluci si s chutí vytvářeli další gólovky; Kuba parádně umístil trestný kop, Michalovi se podařilo dát hattrick a Matěj slavil svůj úplně první gól v barvách Zličína.

Pochvalu samozřejmě zaslouží úplně všichni, protože předvedli skvělý kolektivní výkon. Přáli bychom si, aby takto hráli i v posledním podzimním zápase v Hostivaři.

 

Sestava: Jíra – Samuel, Duben, Kubina Martin, Málek, Cvrček, Kotas „C“, Müller, Gothard, Kubina Michal, Svoboda

Střídal: Pešek

Branky: Kubina Michal 3x, Svoboda 2x, Müller, Pešek