n Od začátku zápasu bylo jasné, kdo bude udávat tempo zápasu a na našenborce se valil jeden útok za druhým. S velkým štěstím jsme odolávali,naž v 6. minutě přišlo drobné zaváhání jinak vynikajícího našehonbrankaře a domácí šli snadno do vedení. Po obdržené brance se námnpodařilo vymanit z trvalého tlaku domácích hráčů, kteří svýminfyzickými proporcemi budili u našich hráčů velký respekt.
Hra se námnpodařila trochu srovnat, ale do žádné větší příležitosti jsme senbohužel nedostali. Velice sporný moment přišel dvě minuty před poločasem,nkdy po zahrání dvou našich rohů za sebou, se podařilo domácím hráčůmnmíč odkopnout na aut a tedy jsme měli vhazovat. Jenže domácí hráčnkřiknul na našeho mladíčka, ať mu dá míč, že aut vhazují domácí a onnto bohužel udělal.
To vše pod dohledem rozhodčího, který byl odninkriminovaného místa asi 10 metrů. K našemu velkému překvapení nechalnhru pokračovat a domácím se podařilo v brejku do naší rozhozené obranynzvýšit, na poločasových 2:0. O přestávce jsme samozřejmě chtělinvysvětlení tohoto okamžiku. Ten zněl: myslel jsem, že jim to dal, protožentam byla teč.
Od místa přestupku jsem byl přes celé hřiště a bylo zcelanevidentní, jak se míč do zámezí dostal. Tak jsem mladíkovi poděkoval anv duchu jsem si říkal na co tam asi je ??? Hodili jsme to za hlavu ansoustředili jsme se na druhý poločas, abychom si od lídra tabulky neodvezlinnějaký debakl. Obraz…