Nevydařený vstup do zimního turnaje

Zahajovací zápas zimního turnaje na Aritmě, ve kterém jsme se střetli s účastníkem I.A třídy SK Střešovice, jsme nezvládli. Po prvním poločase jsme prohrávali 3:0, dokázali ještě vyrovnat, ale čtyři minuty před koncem jsme inkasovali počtvrté.

Zápas jsme začali poměrně aktivně. Několikrát nebezpečně vystřelil Sigan a ve slibné šanci se nejdříve objevil Stolfa a po něm i Ivan Merta. Přišla však 28.minuta, chyba Chrže v šestnáctce a Kopal poprvé překonal Rosendorfa. Ve 36.minutě přišla další nedůslednost naší obrany a sražená střela Žučka přeplachtila Rosendorfa a Chrž už míč vykopával za čárou, alespoň podle pokynu asistenta rozhodčího. Minutu před přestávkou přišla další chyba naší obrany a Kašpar přidal třetí branku.
Po přestávce poslal trenér Drahokoupil na hřiště čtyři čerstvé hráče a Čížek hned po minutě hry po přímém kopu snížil na 3:1. V 54.minutě si Merta vyměnil míč s Řezáčem, jeho pohotovou střelu golman Střešovic jen vyrazil a dobíhající Merta přidal naší druhou branku. V 67.minutě bylo vyrovnáno. Po rohovém kopu se důrazně prosadil Čížek a napálil odražený míč pod břevno. Výsledek jsme mohli otočit, měli jsme několik slibných šancí, bohužel bez efektu. V 78.minutě nás naopak podržel golman Rottenberg, který konečky prstů vyrazil technickou střelu Kopala. V 86.minutě se však před ním ocitl úplně volný Žuček a přesnou hlavičkou mu nedal šanci. Bylo rozhodnuto, Střešovice vyhrály 4:3.

SK Střešovice – FC Zličín 4:3 (3:0)
Branky: Žuček 2, Kopal, Kašpar – Čížek 2, Merta
Sestava FC Zličín – 1.poločas: Rosendorf – Doucha, Chrž, Krump, Klíma – Roubíček – Stolfa, Novák, Sigan, Merta – Řezáč.
Sestava FC Zličín – 2.poločas: Rottenberg – Krupička, Žák, Krump, Šindelář – Merta, Novák, Čížek, Klíma – Stolfa (65. Kurina), Řezáč.

V zahajovacím zápase turnaje porazil dorost Bohemians 1905 Velkou Dobrou 2:1.
Bohemians 1905-Velká Dobrá 2:1 (2:1)
Branky: Rainoch, Dejl – Jícha.