Konečné výsledky zimních turnajů mládeže

přinášíme informace k zimním turnajům mladších a starších žáků, které fotbalový klub pořádal v zimním období.

V kategorii mladších žáků bylo přihlášeno celkem 10 mužstev a my jsme měli dvě mužstva. Áčko bylo složeno z hráčů ročníku narozených 2010 skončili v konečné tabulce na osmém místě.  Jejich mladší kolegové ( r.2011) si vedli lépe a v konečném pořadí obsadili ,,bramborové“ čtvrté místo.Suverénním  vítězem se stalo mužstvo Motorletu, které během celého turnaje neztratilo ani bod. Velkou měrou se na tom podílel i náš bývalý hráč Matyáš Douda, který byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje!

1.            Motorlet             9             9             0             0             107:7     27

2.            Sokol Řepy         9             7             0             2             59:21     21

3.            FA AZ                  9               7             0             2             44:32     21

4.            FC Zličín B            9             5             0             4             39:53     15

Individuální ocenění:

Nejlepší střelec –  Wiliam Miroslav Vrána ( Sokol Řepy)

Nejlepší hráč –    Matyáš Douda ( FK Motorlet )

V kategorii starších žáků bylo přihlášeno celkem 8 mužstev. Domácí mužstvo skončilo nakonec na sedmém místě, když dostali v zápasech příležitost i hráči širšího kádru.  I v této kategorii se stalo vítězem mužstvo Motorletu.

1.            Motorlet               7             6             1             0             50:10     19

2.            Povltavská FA        7             5             1             1             51:9       16

3.            Sokol Hostouň      7             5             1             1             29:6       16

4.            FA AZ                    7             4             0             3             26:26     12

Nejlepší střelec –   Ivan Chudoba (FK Motorlet )

Nejlepší hráč –    Adam Stehlík ( Povltavská FA )

Závěrem bych chtěl ještě jednou všem poděkovat za účast a popřát hodně štěstí v jarní části a radost z tak krásné hry, jakou fotbal je