Konečné výsledky zimních turnajů mládeže s prvním místem mladších žáků FC Zličín!

V článku přinášíme informace k zimním turnajům mladších a starších žáků, které fotbalový klub pořádal v zimním období 2023-24.

V kategorii mladších žáků bylo přihlášeno celkem 10 mužstev a Zličínské barvy zastupovala dvě mužstva. Áčko v posledním zápase turnaje ( vyšlo to jako finále ! ) se střetlo s mužstvem Motorletu a po napínavém průběhu vyhrálo 3:1 a stalo se poprvé vítězem zimního turnaje – velká gratulace klukům! Na druhém místě tedy skončil Motorlet a třetí místo vybojoval nováček tohoto turnaje, mužstvo SK Chlumec. Naše druhé mužstvo v turnaji obsadilo konečné 9. Místo. Všechny výsledky najdete na stránkách FC Zličín v sekci turnaje: https://www.fczlicin.cz/turnaje/?id=100

1.            FC Zličín               9             7             1             1             65:25     22

2.            Motorlet             9             7             0             2             63:20     21

3.            SK Chlumec        9             6             1             2             44:23     19

Individuální ocenění:

Nejlepší střelec –  Sellák Vlastimil ( FC Zličín )

Nejlepší hráč –    Landa Jakub ( SK Motorlet )

V kategorii starších žáků bylo přihlášeno celkem 8 mužstev. Domácí mužstvo skončilo nakonec na pátém místě, když dostávali v zápasech příležitost i hráči širšího kádru.  I v této kategorii se stalo vítězem mužstvo Motorletu, které v celém turnaji nepoznalo hořkost porážky. Všechny výsledky najdete na stránkách FC Zličín v sekci turnaje: https://www.fczlicin.cz/turnaje/?id=99

1.            Motorlet             7             6             1             0             37:8       19

2.            Povltavská FA   7             6             0             1             31:6       18

3.            Sokol Hostouň  7             5             0             2             25:9       15

Nejlepší střelec     Slanec Jakub ( Povltavská FA )

Nejlepší hráč      Hanč Jakub ( Sokol Hostouň )

Závěrem bychom chtěli všem poděkovat za účast na tomto již tradičním zimním turnaji. Popřát hodně štěstí v jarní části soutěží, kterou mužstva odehrají a hlavně mít radost z tak krásné hry, jakou fotbal je…