Jízda domácího Zličína

Hráči Zličína v tomto zápase ukázali všechny své kvality a perfektně domácí zápas se čtvrtým týmem v tabulce, Újezdem, zvládli.

Zápas začal a Zličínští hráči byli daleko lepší. Soupeři se dostali sotva za polovinu. Už v šesté minutě se Bousovi podařilo dostat do pokutového území, kde ho soupeři zkopli a byla z toho penalta. Tu s velikým přehledem proměnil famózní Svoboda. Zápas se tak rozjel nejlépe jak mohl a gólů proto jen přibývalo.
V 17. minutě vykombinovali hráči Bous a Horálek skvělý útok, který zakončil Horálek pěknou střelou a dal druhý Zličínský gól. Hned ve 20. minutě dostal Bous hezkou přihrávku od Svobody a dal gól číslo 3. Ve 30. minutě si to Bous a Svoboda vyměnili a Svoboda dostal krásnou přihrávku za obranu od Bouse a s úžasnou rychlostí si obtočil golmana a zakončil do prázdné brány. O pár minut později Svoboda zatáhl míč po lajně a nacentroval Bousovi, který se prorval přes golmana a dopíchl gól do branky. Zápas tak byl už 5:0. Pak se ale stala osudová věc. Skvěle hrající Svoboda byl držen hráčem Újezdu, ohnal se a dostal žlutou kartu. S naštváním po špatně odpískaném zákroku si neodpustil jednu či dvě nadávky a rozhodčí mu udělil kartu červenou.
Ve druhé půli už se toho zase tolik nedělo. Bous přidal ve 46. minutě ještě šestý gól a zarovnal tak Zličínský počet gólů. Na konci zápasu dostal ještě červenou kartu stoper Kalina, po šarvátce s kapitánem Újezdu. Potom byl zápas ukončen a Zličín, ikdyž s velikými ztrátami dobrých hráčů do dalších zápasů, vcelku snadno vyhrál tento skvělý zápas 6:0.