Jednoznačné vítězství!

V třetím kole nás čekal soupeř z Přední Kopaniny. Se stejným týmem jsme odehráli i přípravné utkání a prohráli 3:6. Chtěli jsme si tak napravit reputaci a hostům porážku oplatit.

V třetím kole nás čekal soupeř z Přední Kopaniny. Se stejným týmem jsme odehráli i přípravné utkání a prohráli 3:6. Chtěli jsme si tak napravit reputaci a hostům porážku oplatit.
Do zápasu jsme tedy šli s jasným cílem. Ihned jsme na soupeře vlétli a po skvělé nahrávce Pavlíka se prosazuje Sojkyč, 1:0. I nadále jsme drželi míč na svých kopačkách a byli nebezpečnějším mužstvem. Hosté hrozili především z dlouhých míčů a z našich ztrát při rozehrávce či přechodu do útočné fáze. Díky standartní situaci přidáváme druhý gól, 2:0. Naše hra ale není optimální, je v ní mnoho ztrát i nepřesností. Pohyb ale máme dobrý, a tak si vytváříme další šance, které ale neproměňujeme.
 
Do druhého poločasu kluky opozurňuji na to, že je potřeba být neustále koncentrovaný, přidat na přesnosti, udržovat si důraz a lépe a konstruktivněji se vypořádávat s dlouhými nakopávanými míči soupeře. I průběh druhého poločasu je v naší režii. Po krásné akci Pavlíky však Dan prázdnou branku netrefuje. Kluci jsou i tak při chuti a po Maxově střele Pavlík skóruje, 3:0. A když po Sojkyčově úniku se prosazuje i Dan, zápas tak končí naší zaslouženou výhrou 4:0.
 
Vždy hodnotím zápas objektivně a učiním tak i tentokrát. Je nutné si říci, že soupeř přijel oslaben a na jeho výkonu to bylo znát. To samozřejmě nesnižuje náš výkon a cennost výhry. Kluci byli po celý zápas lepším týmem, avšak naše nekvalitní zakončení či zbrklé řešení situací nám nedovolilo vícekrát skórovat.
 
Při přechodové fázi máme stále mnoho ztrát. Není to jen o hráči, který má míč, ale také o nabídce, která nebyla vždy dobrá. Naopak musím pochválit kluky v důrazu a agresivitě. Soupeři jsme se v tomto ohledu vyrovnali a tím nedopouštěli přečíslení. Dále se nám dařila hra po křídelních prostorech, kdy jsme se dostávali k centrům a situacím 1na1. Bohužel naše finální fáze nás neustále trápí, ať už samotná koncovka nebo náběh do koncovky.
Je neustále na čem pracovat a to také budeme. Kluci se teď mohou uklidnit a hrát s větší lehkostí. Kvalitu kluci mají, ale je potřeba mnohem více faktorů, aby vše mohlo fungovat, jak má. V dnešní době hlavně dbejte na své zdraví.
 
Trenér Honza