I s Aritmou bez bodů

Už třetí zápas v řadě jse nedokázali bodovat. Pád tabulkou jsme nezastavili ani v domácím zápase s Aritmou. Chyběli zraněný Novák s Roubíčkem a distancovaný Klíma. Ani hosté nebyli kompletní. Přestože jsme šli rychle do vedení, zápas jsme nezvládli a dovolili hostům vývoj utkání otočit.

Už třetí zápas v řadě jse nedokázali bodovat. Pád tabulkou jsme nezastavili ani v domácím zápase s Aritmou. Chyběli zraněný Novák s Roubíčkem a distancovaný Klíma. Ani hosté nebyli kompletní. Přestože jsme šli rychle do vedení, zápas jsme nezvládli a dovolili hostům vývoj utkání otočit.

Lepší začátek jsme si však nemohli přát. Ve 3.minutě se ve středu hřiště uvolnil Koblic, posunul míč na Mertu, který přetaženým centrem na zadní tyč našel rozeběhnutého Brycha a ten hlavou zakončil přesně. V 7.minutě střílel z přímého kopu Merta, Janda byl u tyče včas. Po dalších čtyřech minutách pálil těsně vedle Koblic. Ve 23.minutě jsme dostali první varování. Šokoďkovu nepřesnou rozehrávku vystihl Rybka, posunul míč na rozeběhnutého Adamce, kterého „žlutým” faulem zastavil Valoušek. Záložník hostů musel se zraněným ramenem odstoupit. Přímý kop hosté nevyužili. Ve 31.minutě hosté opět zazlobili. Pánek uvolnil zpětnou přihrávkou Rybku, ten viděl ještě lépe postaveného Schulze, který však v jasné šanci napáli míč jen do obličeje bránícího Žáka. Náš knokautovaný hráč se po chvíli na hřiště vrátil. Ve 39.minutě nás podržel Šokoďko, když si poradil se střelou Pokuty. Ve 41.minutě rozehrál přímý kop Koblic, posadil míč přesně na hlavu Čížka, ale Janda zázračně vyškrábl míč nad břevno. Za tři minuty měli tutovku i hosté a stejně skvělým zákrokem vychytal Šokoďko Hrabáka.
Po přestávce už se náš obranný val rozsypal. Ve 47.minutě zacentroval z pravé strany Pánek, Rybka v pádu hlavou trefil bránícího Mlejnka a od jeho těla se míč stočil k tyči naší branky. V 52.minutě po centru Rybky nedůrazným odkopem Mlejnek poslal míč ke kopačkám Výravského a ten propálil Šokoďka podruhé. Hosté hru zatáhli a čekali co vymyslíme. Naše hra však byla bezradná a nepomohli ji ve své premiéře pozdvihnout ani sedmnáctiletý Půček. Do žádné šance jsme se prakticky nedokázali dostat. Naopak v 79.minutě Rybka uvolnil Pánka a naši naději udržel výborným zákrokem Šokoďko. Dvě minuty před koncem přece jen svitla šance. Po levé straně se prosadil Čížek, přesným centrem našel Mertu, ten však hlavou mířil těsně nad břevno. Hosté už si cenné vítězství vzít nenechali.

Tomáš Kubr (Aritma): Zaspali jsem úvod utkání a domácí šli rychle do vedení. Při jejich další šanci nás podržel golman. V závěru poločasu jsme se už dostali do hry a při našich šancích podržel brankář zase domácí. Ve druhé půli jsem rychle vývoj zápasu otočili a hráli dobře. Domácí jsme k ničemu nepustili a měli i další šance. Bohužel jsme je nedali a nakonec jsme se báli o výsledek až do konce.
Daniel Drahokoupil (FC Zličín): Ve třetí minutě dáme gól a myslíme si, že už je vyhráno. Ve druhé půli to bylo z naší strany hodně špatné, prakticky jsme se nedostali do šance ještě s výsledkem něco udělat. Zklamali všichni.