Hořovicko nám připravilo 13. domácí prohru

Domácí Zličín se pokusil již v 14. domácím zápase urvat první domácí výhru. Bohužel se to i přes vedení po nádherné brance Maye nepodařilo. Hosté dirigovaní bývalým ligistou, mistrem ligy a olympijským vítězem a nyní trenérem Janem Bergrem, nakonec tahali za delší konec lana.

První poločas nám moc fotbalové krásy nenabídl, mírně ofenzivnější byl náš tým. Ve třetí minutě se uvolnil Sklenář po rohovém kopu, míč však z hranice vápna nedokázal dopravit do naší branky. 22. minuta a opět Sklenář, ten se uvolnil ve vápně a Schopf si s jeho střelou v klidu poradil. Za minutu přihrál May Žákovi a jeho pumelici z 27 metrů minula Krejčího branku. V 32. minutě se uvolnil May a naservíroval Mertovi míč na vápno, ten však minul, ale byl při střele faulován a kopal se trestný kop, Merta však trefil jen zeď.

V druhém poločase jako první zahrozili hosté, ale Zahálka dokázal střelu zblokovat. V 49. minutě si Merta hlavou přehodil vybíhajícího Krejčího, centroval z těžkého úhlu na Redžiče, ten byl přidržen za dres, ale míč se snesl k volnému Mayovi, který nedokázal trefil prázdnou branku. V 50. minutě zkoušel své štěstí Větrovský, ale střelu z 30 metrů si Schopf pohlídal. V 58. minutě jsme se radovali z gólu. Merta obral na polovině hřiště o míč Šmída a postrčil na Maye, ten se nadechl k velkému sólu a prošel přes tři bránící protihráče a propálil Krejčího v brance – NÁDHERNÝ GÓL – kvůli takovýmto momentům se chodí na fotbal. V 63. minutě centroval Vokáč, Schopf situaci podcenil a zazvonila za ním tyč. V 66. minutě hosté vyrovnali, Schopf šel málo důrazně do souboje a míč přistál u Rampy, který si tak připsal snadný gól. V 70. minutě Redžič slabě střílel a Krejčí neměl nejmenší problém. V 81. minutě dostal Větrovský přihrávku ze středu hřiště a podél Schopfa skóroval na 1:2. V 90. minutě centroval Merta, ale Zahálka hlavičkoval nad. V té samé minutě se uvolnil Pivoňka, ale střílel vedle.