Hloupě inkasovat ...... TO BOHUŽEL UMÍME

Dva darované góly a zahozené šance zapříčinili, že jsme už potřetí v přípravě prohráli.

Utkání jsme sehráli na vysoké a hrbolaté trávě v Jinočanech.

V úvodu pálil těsně vedle z 25 metrů Merta. Motorlet však více dřel míč a diktoval tempo. V 10. minutě jsme poprvé inkasovali, Roubíček chtěl zahrát hlavou malou domů, ta byla opravdu malá a namazal tak útočníkovi Motorletu, který obešel vybíhajícího Zajíčka a do prázdné branky skóroval. My jsme vůbec nemohli chytit tempo zápasu. V 22. minutě Valoušek neodhladl dráhu letu míče a hlavičkoval za sebe, tam už byl naběhnutý útočník, Zajíček ho ve skluzu na balon nepřetlačil a útočník Motorletu měl jediný úkol - trefit prázdnou branku z vápna. To se povedlo a bylo to 2:0. My jsme se pak oklepali. Aliapulios nejdříve pálil vedle a pak jen slabě do náruče brankaře. Pak se po pravé straně prodral do vápna Háša a nalezl volného Žáka, ten střílel k tyči, ale brankař Motorletu míč vytlačil na roh. Na Hášou zahrávaný roh si naskočil Merta, ale jeho hlavičku reflexivně brankař vyrazil. V závěru měli příležitost Merta, Aliapulios a Redžič a z dobré pozice stříleli vždy vedle.

Do druhé půle jsme vstoupili náporem, ale nedařilo se nám dostat do zakončení. Několikrát jsme dobře rozjetou akci zkazili špatnou přihrávkou. Motorlet měl také několik příležitostí, ale nedařilo se mu je zakončit. V jedné z příležitostí po centru z levé strany nedotlačil míč do branky Valoušek, a scházel mu k tomu opravdu jen kousek. V 75. minutě centroval z levé strany Aliapulios, Maxmilián střílel ve skluzu a míč do branky tečoval Redžič. Motorlet pak 80. minutě z naší pravé strany odcentroval, a útočník Motorletu hlavou navýšil na 3:1. V 88. minutě byl pro průniku faulován Merta, své štěstí pokoušel  střelou z 25 metrů a míč jen těsně prosvištěl kolem tyče brankaře Motorletu.

Sestava FC: Zajíček (46. Schopf) - Roubíček, Zahálka, Valoušek, Skála - Háša, Merta, Žák, Maxmilián - Aliapulios, Redžič