Háje byli efektivnější

V dalším přeborovém utkání jsme hráli s Hájemi, které nás na podzim porazili 2:0. A bilanci jsme nenapravili.

V dalším přeborovém utkání jsme hráli s Hájemi, které nás na podzim porazili 2:0. A bilanci jsme nenapravili.

Už ve 3. minutě hosté zahrávali rohový kop, míč se dostal k Souchovi, jeho střelu Schopf vyrazil, ale na dorážku Boháče byl krátký. V 9. minutě střílel Zelený po odraženém míči vedle. Ve 13. minutě přihrál Kuchler Goldmannovi a ten střílel vedle. V 15. minutě střílel vedle Šourek. V 17. minutě odcentroval Boháč přes Valouška, ale Soucha hlavičkoval vedle. Ve 23. minutě hlavičkoval Soucha nad branku Schopfa. V 26. minutě se uvolnil Šindelář a odcentroval na Zeleného, ten ale hlavičkoval vedle. Boháč v 27. minutě se dostal přes Šourka a Schopf vyrazil na roh. V 36. minutě utekl Soucha a lobnul Schopfa a Zahálka vykopl míč z brankové čáry. V 37. minutě se Merta nedostal do zakončení a Zmeškalův pokus Tlustý vyrazil na roh. V 39. minutě Zahálka fatálně chyboval a Hruška šel sám na Schopfa, udělal mu kličku a dal gól na 0:2.

 

V 50. minutě centroval Šindelář a Zelený pálil v voleje nad a za minutu střílel také nad. Trefit branku byl náš asi největší problém, protože do příležitostí jsme se dostávali. V 57. minutě centroval Soucha a Zahálka před Hruškou odvracel ve skluzu a trefil břevno vlastní branky. V 64. minutě centroval Merta a Šindelář zakončoval nad. V 65. minutě střílel Kuchler nad. V 72. minutě zatáhl Šindelář míč po levé straně a odcentroval na Zahálku, který trefil růžek branky Hájů, 1:2. V 79. minutě Žák po kombinaci už překonal Tlustého, ale Hrůza vykopl míč z čáry. V 84. minutě Šourek ani Zahálka nedokázali do branky dotlačit rohový kop. V 86. minutě utekl Hruška, ale pálil těsně vedle. V 88. minutě mohl vyrovnat Šindelář, ale jeho střelu obrana zblokovala.

Pražská teplárenská přebor , 29. kolo, sobota 12.5.2012, 10:30

FC Zličín 1:2 FC Háje Jižní Město

Branky 72. Zahálka - 3. Boháč, 39. Hruška
Žluté karty 52. Šourek
FC Zličín Schopf - Valoušek, Zahálka, Šourek, Šindelář - Goldmann - Žák, Merta, Kuchler - Zmeškal (46. May), Zelený (62. Adam)
FC Háje Jižní Město Tlustý - Vlasák, Krejčí, Dub, Hrůza - Bednář - Soucha (89. David), Janoušek, V. Hruška, Šůs (90+1. Reichmann) - Boháč (40. Musil)
Rozhodčí Šmakal - Gotthard, Cichra
Diváci 60
Jméno Minuty Góly ŽK ČK
Domácí Hosté Výsledek
SK Uhelné sklady Praha FK Újezd nad Lesy 2:0
SK Aritma Praha SK Slovan Kunratice 3:0
SK Třeboradice FSC Libuš 1:1
FK Bohemians Praha B FK Viktoria Žižkov B 4:1
SC Radotín ČAFC Praha 3:0
Sokol Královice Loko Vltavín B 2:2
FK Meteor Praha VIII B FC Tempo Praha 2:2
FK Motorlet Praha B FC Čechie Uhříněves 1:5