Gólový půltucet v síti Újezda

Zličínští proměnili tzv. „anglický týden“ na zličínský týden, kdy během jednoho týdne získali 9 bodů při skóre 12:1. S trápícím se Újezdem se áčko nemohlo 20 minut prosadit, ale přišla rychlá smršť, v druhé půli i vyloučení hostujícího brankaře a strhující finiš domácího střelce Maye, který si tak připsal svůj první hattrick mezi dospělými.

V 8. minutě vybojoval míč ve středu hřiště May, a prostrčil do vápna Hášovi, ten však míč neusměrnil do branky. V 11. minutě kopal trestný kop Vojtěch, ale Zajíček si míč pohlídal. V 17. minutě byl faulován Redžič, rychle rozehrál na Maye a ten podé Hlubučka skóroval, 1:0. V 19. minutě si na Hášův roh naskočil Merta, jeho hlavička se dostala ke Skálovi, jeho hlavičku Hlubuček vyrazil, ale dorážku Skála poslal do sítě, 2:0. V 21. minutě nacentroval Háša, Redžič míč tečoval a hlavičku Adama Hlubuček vyrážel u tyčky na roh. V 39. minutě jsme odvrátili dlouhý aut, Aliapuios vyvezl míč, přenes ho křížně na Mertu, který se prohna kolem obránce a upravil na poločasových 3:0.

V 50. minutě hosté ztralili míč na našem vápně, Redžič poslal Maye do úniku, tomu míč daleko za vápnem odebral Hlubuček, ale za cenu ruky a tedy i červené karty. V 72. minutě byl faulován ve vápně Skála a Merta nařízenou penaltu s přehledem proměnil, 4:0. V 85. minutě obral May Šišku o míč a pohodlně skóroval, 5:0. V 89. minutě Zelený vyvezl míč a naservíroval ho Mayovi a ten pečetil na 6:0.

Pražská teplárenská přebor , 7. kolo, sobota 01.10.2011, 10:30

FC Zličín 6:0 FK Újezd nad Lesy