Dotlačit míč do branky TEMPA se nepovedlo

Tempo přijíždělo na Zličín s bilancí 4 porážek v řadě. Nám se však nepodařilo jejich bilanci prodloužit a prohráli jsme.

Tempo přijíždělo na Zličín s bilancí 4 porážek v řadě. Nám se však nepodařilo jejich bilanci prodloužit a prohráli jsme.

V 12. minutě centoval Háša a Žák neprostřelil Flakse. Z protiútoku se uvolnil přes Zahálku Boubín, ale střílel těsně vedle Zajíčkovy branky. V 19. minutě střílel Boubín po centru ze strany vedle. V 21. minutě pálil z hranice vápna Kočí a trefil Adama a byl z toho roh. V 31. minutě nacentroval Žák a Merta hlavou trefil tyč. Ve 40. minutě zakroutil Háša rohový kp do branky, Flaks ho vyrazil. Pak míč vybojoval May prošel přes 3 obránce a jeho střelu na zadní tyč Flaks vyrazil na roh. V 46. minutě Žák neproměnil v branku Mertův centr a z následných dorážek neuspěl May ani Zelený.

V 52. minutě si Boubín pohrál s Adamem a Zahálkou a skóroval na 0:1. V 59. minutě jsem měli sérii rohových kopů, ale míč se nám nepodařilo branky dotlačit, nejdříve Merta, pak Aliapulios po přihrávce Háši trefil tyčku. V 65. minutě obešel Kočí Maxmiliána, nacentroval do vápna, Zajíček neudržel míč a Boubín z otočky podruhé skóroval, 0:2. V 68. minutě Merta našel Žáka, ten ale ve vyložené situaci trefil jen nohy Flakse. V 76. minutě se uvolnil Boubín, obešel i Zajíčka, ale Žák na brankové čáře zmařil příležitost TEMPA. V 83. minutě se uvolnil Kočí dal Boubínovi, ten ale Zajíčka neprostřelil. V 87. minutě se uvolnil Kopal, ale míč z voleje neusměrnil do branky.

 

Aleš Rosendorf

Pražská teplárenská přebor , 9. kolo, sobota 15.10.2011, 10:30

FC Zličín 0:2 FC Tempo Praha

Branky 53. a 66. Boubín
Žluté karty 35. Budák, 78. Masner (TEMPO)
FC Zličín Zajíček – Maxmilián (71. Redžič), Adam, Zahálka, M. Šindelář - Goldmann - Žák, Merta, Háša – Zelený (57. Aliapulios), May. Trenér: Radovan Hromádko.
FC Tempo Praha Flaks – Dvořák, Netušil, Masner – Žalud – Budák, Kočí, Heráň, Hlavík – Josef Hurka (67. Boháč), Boubín (84. Kopal). Trenér: Libor Koller
Rozhodčí Nykl - Klíčman, Handl
Diváci 80
Jméno Minuty Góly ŽK ČK
Domácí Hosté Výsledek
FK Bohemians Praha B SK Uhelné sklady Praha 4:1
SC Radotín FK Viktoria Žižkov B 0:3
SK Aritma Praha FC Čechie Uhříněves 3:0
Sokol Královice ČAFC Praha 3:2
Loko Vltavín B FC Háje Jižní Město 6:1
FK Motorlet Praha B FK Újezd nad Lesy 1:1
FK Meteor Praha VIII B SK Třeboradice 2:0
SK Slovan Kunratice FSC Libuš 2:2