Doma ani bod

Na trávník FC Zličín přijely Satalice a náš mladší dorost se sešel v počtu 16ti hráčů,což je chválihodné.

Do zápasu kluci nastoupili plní elánu a i první čtvrthodinka tomu nasvědčovala,neboť jsme si vytvořili tlak na soupeře,ale bohužel bez zakončení. V 17 minutě jsme inkasovali gól a ikdyž se naši snažili,tak Satalice ve 28 minutě zvýšili skóre na 0:2. A 6 minut před koncem poločasu už to bylo 0:3 a s tímto stavem se šlo do šaten.                                                                                                          Druhý poločas už nebyl o nic lepší. Hoši tvrdě makali,ale vstřelit gól se Zličínu nepodařilo. Naopak,ve 49 min. nám soupeř dal ještě jeden gól na 0:4. Tento stav už vydržel až do konce zápasu. Aspoň že nepršelo.