Béčko naplno zabodovalo na Bílé Hoře

V neděli jsme sehráli utkání na Bílé Hoře, kvůli deštivému počasí posledních dnů jsme hráli na UMT, která však svými „pidirozměry“ fotbalu rozhodně nepomáhala. Zápas byl plný soubojů.

Domácí byli prvních 20 minut rozhodně lepším celkem. V 5. Minutě se útočník uvolnil a z hranice penalty trefil vybíhající Rosendorfa. Poté domácí se třikrát dostali do zakončení ze střední vzdálenosti, jedna střela lehce lízla břevno, jedna šla jen těsně vedle a jednu zkrotil náš brankař. My jsme se osmělili po 20 minutách, ale Zeleného střelu brankař domácích vyrazil. V 30. Minutě jsme se ujali vedení, Maxmilián rozehrál roh na Zeleného a na jeho centr si naskočil Šindelář, který hlavou otevřel skóre, 0:1. V závěru mohl skóre navýšit Rajský, ale jeho obhození brankaře obránce vykopl na roh. Druhou půli začali domácí tlakem, ale dvě obrovské příležitosti trestuhodně zahodili. V 58. Minutě Šindelář vysunul Maxmiliána a jeho prudký centr uklidil do branky Zelený. Poté jsme si vytvořili několik šancí, ale jejich proměnění bylo doslova nadlidským úkolem (Mané, Kočí). Domácí se zmohli jen na několik střeleckých pokusů za vápnem, ale jejich přesnost byla nulová. V 80. Minutě na konečných 0:3 upravil po centru Krejčího hlavou Maxmilián.

1.B třída skupina A, 4. kolo, neděle 14.9.2014, 17:00

TJ Sokol Bílá Hora 0:3 FC Zličín