Aritma oloupila za týden Zličín o 6 bodů

O víkendu si to spolu rozdaly rezervy obou týmů na zličínském pažitu a rezerva z Aritmy se radovala z vysokého vítězství 1:5. Ve středu se předhrávalo 16. kolo Pražská teplárenská přeboru a tým Aritmy bral podruhé tři body.

Úvodních 10 minut byl Zličín lepší, pak se však hra Aritmy zlepšila a vyústila v gól. Hned v první minutě po Skálou získaném míči pálil Merta z 25 metrů vedle. Domácí kontrovali po devíti minutách hry střelou Pánka, která však šla nad. V 15. minutě pálil Rybka a Zajíček nadvakrát krotil neposedný míč. V 20. minutě Háša zahrával rohový kop a Šoukal byl rád, že si dobře zahranou standartku sám nevrazil do sítě. Z protiútoku domácí vybojovali roh a zličínská obrana zklamala, míč prošel přes přední tyč přes 4 hráče a zcela volný Rybka na zadní tyči neměl těžkou práci, 1:0. Za pět minut mohlo být ještě hůř, Adam prohrál hlavičkový souboj, míč se dostal k M. Pánkovi, ale jeho pokus zlikvidoval Zajíček. Ve 43. minutě propadl na levé straně Skála, Prošek odcentroval a téměř jistému gólu zabránil Valoušek, který špičkou kopačky odvrátil před dobíhajícím M. Pánkem.

Hned v úvodu druhé poločasu Valoušek špatně hlavičkoval a k odraženému míči se dostal M. Pánek, ale pálil jen do připraveného Zajíčka. Po hodině hry přihrával Prošek na vápno I. Pánkovi, ale jeho střelu k tyči Zajíček chytil. V 64. minutě Žák zbytečně ztratil míč na středu hřiště, Rybka prošel od poloviny až na vápno, kde prostrčil na volného Hrabáka a ten už si věděl rady s nabídnutou příležitostí, 2:0. Patnáct minut před koncem nedosáhl na nadějný centr Valoušek. V 77. minutě prošel Merta po přihrávce Maxmiliána do vápna, ale udělal příliš dlouhou kličku Šoukalovi a míč se dostal do zámezí.