Vítěz jasný, ale velký souboj o 2. až 4. místo !

V neděli 11. 12. 2022 ožila po delší době Zličínská hala mládežnickým fotbalem. Odehrál se tradiční Mikulášský turnaj starších přípravek ( r. 2013 )o pohár tajemnice MČ Praha Zličín.

V neděli 11. 12. 2022 ožila po delší době Zličínská hala mládežnickým fotbalem. Odehrál se tradiční Mikulášský turnaj starších přípravek ( r. 2013 )o pohár  tajemnice MČ Praha Zličín.

Domácí turnaj na půdě FC Zličín začal ve vysokém tempu, kdy Řeporyje hned v prvním utkání ukázali, že to jsou oni, kdo si přijel pro medaile. Celý turnaj měl náboj a až poslední zápas rozhodoval o umístění na 2. až 4. místě (rozhodovalo kritérium o větším počtu vstřelených branek). I přes jednobrankové vedení v posledním zápase proti Nepomuku jsme inkasovali a tak zápas skončil dělbou bodů, které pro domácí kluky znamenal nepopulární čtvrté místo.

Přes vysoké tempo nechyběly ani momenty fair-play či uznání od ostatních celků. Turnaj probíhal v pohodové atmosféře s vysokou dávkou emocí. Za veliké fanouškovské podpory si nakonec FK Řeporyje došli pro pohár vítězů. Druhé SK Uhelné sklady pro stříbrné medaile. Pro bronzové medaile si pak přišli kluci z FK Nepomuk.

Všem dětem, rodičům a členům klubů děkujeme za skvělou atmosféru a super fotbalový zážitek.

Ceny pro všechny účastníky tradičního Mikuláše turnaje předávali tajemnice úřadu MČ Praha-Zličín Ing. Jarmila Hindová, pod její patronací se turnaj odehrál a předseda FC Zličín – Ing. Jan Roubíček.

Velké poděkování za podporu tohoto turnaje patří MČ Praha Zličín a Hypermarketu Globus Zličín.

Konečné pořadí:

1.       FK Řeporyje                   15b.

2.       SK Uhelné sklady           10b.

3.       FK Nepomuk                 10b.

4.       FC Zličín                        10b.

5.       FA AZ červení                 8b.

6.       FC Přední Kopanina       4b.

7.       FA AZ modří                  0b.

 

Nejlepší hráč:        Denis Gavalec – FK Řeporyje              

Nejlepší brankář:   Filip Kaprhál – FK Řeporyje 

Nejlepší střelec:      Tomáš Křivohlavý – SK Uhelné sklady