Tempo ovládlo letní turnaj o pohár starostky MČ Praha 5 Zličín.

V sobotu 23.6.2018 jsme pořádali další ročník letního turnaje mladších žáků, který byl pořádán pro ročník 2006 a mladší.

V sobotu 23.6.2018 jsme pořádali další ročník letního turnaje mladších žáků, který byl pořádán pro ročník 2006 a mladší.

 

Ještě před začátkem turnaje jsme museli řešit nedostavení se bez jakékoliv omluvy mužstva FK Újezd nad Lesy. A tak ve skupině B odehrálo každé mužstvo o zápas méně.

I přes nevlídné počasí se všichni hráči chtěli na závěr sezóny ukázat, a tak bylo k vidění několik velice kvalitních zápasů a individuálních výkonů. Pro mě osobně bylo milé překvapení výkon všech hráčů mužstva Uhelných skladů, kteří si nakonec odvezli bronzové medaile. Naše domácí mužstvo nakonec obsadilo v konečném pořadí 8 místo, když v základní skupině remizovali 1:1 s mužstvem Uhelných Skladů, následně podlehli 0:3 Hořovicku a Tempu I. 1:2. V posledním zápase základní části jsme porazili mužstvo Kolovrat 2:1 a ve skupině A obsadili 4.místo. V následném zápase o konečné 7 – 8. místo jsme nestačili na mužstvo FC Háje, když zápas skončil nerozhodně 1:1 a na penalty jsme prohráli 3:1 a obsadili v konečném pořadí 8.místo. V souboji o medaile si to rozdalo mužstvo Sokolu  Hostouň a Uhelných skladů ( 0:2 ) . Ve druhé semifinále mezi oběma celky FC Tempo si lépe vedli hráči Tempa II  ( 1:2). Ve finále nakonec bylo úspěšnější Tempo II. Když se jim podařilo dvakrát skórovat ( byli to první dvě branky, které Hostouň inkasovala ) a stali se vítězem celého turnaje.

 

            Skupina A :                                                                               

  1. FC Tempo I.           9b.                                                                
  2. SK Uhelné Sklady   8b.                                                            
  3. FK Hořovicko          7b.                                                               
  4. FC Zličín                4b.                                                        
  5. Sokol Kolovraty      0b.

            Skupina B :

  1. Sokol Hostouň      9b.
  2. FC Tempo II.        6b.
  3. MAS Táborsko      4b.
  4. FC Háje                0b.

    

 

 

Konečné umístění :  1. FC Tempo II. , 2. Sokol Hostouň, 3. SK Uhelné Sklady, 4. FC Tempo I. 5. MAS Táborsko, 6. FK Hořovicko, 7. FC Háje, 8. FC Zličín, 9. Sokol Kolovraty.

Nejlepší hráč : Soos Matěj - FC Tempo

Nejlepší střelec : Mackovič Andreas – FK Hořovicko

Nejlepší brankař : Dostalík Martin – Sokol Hostouň

Závěrem by jsme za pořadatele chtěli poděkovat za podporu turnaje MČ Praha 5 Zličín a společnosti GLOBUS i všem dobrovolníkům, kteří se podíleli na přípravě a organizaci turnaje.

Fotografie z turnaje najdete ve fotogalerii FC Zličín a na:

https://katspi.rajce.idnes.cz/Turnaj_Zlicin_23_06_2018