PŘÍŠTÍ ZÁPAS
FC Zličín VS
FORMA
POSLEDNÍ: —
FC Zličín Logo FC ZLIČÍN
Starší přípravka A 20. 6. 2019 13:20 Autor: Marek Muller

Vršovice vítězí v letním turnaji O pohár starostky Mč Praha Zličín.

FCZ

Klubová fotografie / FC Zličín

Po sobotním ,,pařáku“ nás v neděli čekalo o něco vlídnější počasí, kdy nás dopoledne na chvilku zkrápěl i lehký déšť. Naštěstí netrval dlouho a pokračovalo se v příjemných fotbalových podmínkách. Turnaj byl letos specifický v tom, že se účastnili hráči starších přípravek, které teprve od nadcházející sezóny čeká přechod na žákovské hřiště (7 + 1).

Nutno podotknout, že se zúčastněná mužstva této změny zhostili  s úctou a nikdo s tím neměl problém. V letošním ročníku startovala dvě mužstva, která zaujala pozornost,  a to dívčí mužstvo Sparty a hokejový klub Tygři Letňany, který tento turnaj měli jako suchou letní přípravu, než vyjedou na led.

A i přesto, že obsadili poslední místa, tak po celý den předváděla obě mužstva dobré výkony a zejména jejich nervydrásající rozstřel o konečné umístění, kdy se rozhodovalo až v 9 sérii, byl ozdobou celého turnaje. Ostatní mužstva zúčastněným vytvořila přímo bouřlivou kulisu!

Naše domácí mužstvo nakonec obsadilo v konečném pořadí 8 místo, když v základní skupině prohráli 1:2 s FC Tempo, následně podlehli 2:5 Sokolu Stodůlky a 0:3 FC Vlašim. V dalších zápasech základní části jsme porazili mužstvo dívek Sparty 1:0 a FK Králův Dvůr 2:0. Ve skupině A jsme obsadili tedy  4.místo. V následném zápase o konečné 7 – 8.