K prvnímu tréninku se svěřenci trenéra Samuela sešli ve středu 15.1.2025, aby hned druhý den odjeli na soustředění do Heřmanic v Podještědí, kde na úpatí Lužických hor ..vstřebávali“ na místní UMT tréninkové jednotky . Jak trenér Samuel konstatoval ˇˇ Celé 4 dny se nesly v kolektivním duchu se 100% nasazením. Naplnila se tak naše očekávání.
V tomto nastaveném trendu je potřeba vytrvat a nadále pokračovat v tvrdé práci” rn Další tréninkový blok již bude pokračovat v domácích podmínkách, které budou doplněny víkendovými zápasy. Všechny zápasy se odehrají na domácí UMT a mají stejný začátek – vždy od 10h. rn Přehled zápasů : rn 25.01.2025 FC Př.Kopanina komb. rn 01.02.2025 FK Poříčany rn 08.02.2025 FK Kr.
Dvůr rn 22.02.2025 Povltavská FA komb. rn 01.03.2025 FK Dobroměřice rn O změnách v našem kádru vás budeme informovat později. Jisté je, že v modro-bílém dresu již v jarní části nebude pokračovat : rn Vojta Hlous, Dan Rapant ( oba ABC Braník ), Tomáš Plánička ( zahraničí ). rn Klukům určitě musíme poděkovat za výkony, které v našem dresu odvedli a popřát hodně štěstí v novém angažmá.
rn