Zličín otočil zápas proti Kunraticím

Zličín po prohře na Hájích si potřeboval napravit reputaci a nakonec se mu to po zajímavém průběhu zápasu povedlo a zvítězil 3:2.

V 5. minutě se uvolnil May, přihrál Aliapuliosovi, ten nacentroval na Maxmiliána, který sklepl Zelenému a ten propálil Kubáska v brance Kunratic, 1:0. Ve 14. minutě nacentroval Aliapulios, jeho centr hlavou lízl Žák, ale Kubásek míč vyrazil a May nedokázal dorážkou přetlačit obranou hráz. Z následného protiútoku Šindelář nedokázal pořádně odkopnout míč a Kunratice šli 3 na 2, Urban nacentroval do vápna a Jůzek se prosadil svým důrazem 1:1. V 29. minutě Zajíček vyrazil gólovou střelu Urbana. Ve 30. minutě orazítkoval břevno hlavou po rohu hostující Jůzek. V 33. minutě unikal Urban, ale jeho střelu Zajíček srazil na roh. V 34. minutě hosté rozehráli roh a nikým nehlídaný Cvrček nápálil míč na branku a ten skončil v síti, 1:2.

V 53. minutě pálil těsně nad kunratický Cvrček, z výkopu se dostal do zakončení domácí May, ale Kubásek s jeho střelou doprostřed neměl příliš starostí. V 65. minutě vystrašil domácí diváky Zajíček, když napálil míč do dotírajícího Jůzka, míč šel naštěstí do zámezí. V 71. minutě nacentroval Valoušek a Maxmilián hlavičkoval obloučekem na branku, Kubásek však zaváhal a míč skončil v síti. V 79. minutě připravil May gólovou pozici pro Žáka, jeho střelu, ale obrana odvrátila na roh. V 80. minutě vracel do vápna míč Maxmilián a Záhoř stáhl nabíhajícího Maye, byla z toho penalta, kterou bezpečně proměnil Zahálka 3:2. V 83. minutě domácí dobře neodvrátili míč po rohu a Urban už překonal Zajíčka, toho však na brankové čáře zastoupil Zahálka a míč vykopl do bezpečí.

Pražská teplárenská přebor , 13. kolo, sobota 12.11.2011, 10:30

FC Zličín 3:2 SK Slovan Kunratice