Ze Zbraslavi s debaklem !

V dalším kole jsme zajížděli na hřiště Zbraslavi, která je v tabulce na druhém místě. Když se k tomu přidá naše herní nepohoda a problémy se sestavou, bylo jasné, že to budeme mít hodně těžké !

Vstup do zápasu jsme ani snad horší mít nemohli a po dvou zaváháních naše gólmana jsme v 7 min. prohrávali o dvě branky.  Prakticky celý první poločas jsme  jen bránili a nevytvořili si ani  jednu brejkovou příležitost ! Do našeho  vápna chodily centry na vysokého útočníka domácích ,se kterým jsme si díky výškové převaze vůbec nedokázali poradit. Navíc  jsme se mimo převahy domácích trápili ještě s neposekaným trávníkem, který nám dělal velký problém !!!  V prvním poločase jsme inkasovali ještě 2x a do kabin se šlo za hrozivého skóre 4:0.

Ve druhém poločase se nám aspoň částečně podařilo zlepšit naší defenzívní činnost . I nadále to byli domácí, kteří měli zápas jasně pod kontrolou a zápas si vyloženě užívali. Co se týče naší hry, tak se nám podařilo zlepšit pohyb směrem dopředu a vytvořilo se několik šancí ke skórování. Bohužel zakončení nás trápí stále víc a víc ,a tak po nastřeleném břevnu  Hnízdilem zaznamenal jediný náš úspěch Stemberk. Domácí celkem třikrát překonali našeho brankaře a nutno podotknout, že nás gólman v druhém poločase několikrát podržel a napravil své zaváhaní. Co dodat, 7:1 je pořádný výprask, ale taková je bohužel naše současná realita ….