Zasloužené 3 body.

Ve 20.kole 1.A. třídy skupiny B, jsme v sobotu 5.5.2018, hostili mužstvo SK Libuš.

Trenér Vašut zhodnotil zápas takto :

Chtěli jsme navázat na minulé vítězství venku a taktéž, na dobrý první poločas s Podolím. Trpělivou hrou jsme tlačili soupeře před své pokutové území a v 19. minutě, brankou Šindeláře, šli do vedení. Hosté začali hrát na rychlé protiútoky. V 32 minutě, štastnou brankou Jíry, jsme vedli 2:0. Těsně před koncem poločasu, po našem špatném odkopu, nás podržel gólman. Do druhého poločasu jsme šli s cílem nedovolit soupeři zdramatizovat utkání a naopak, přidat ještě třetí gól. Krásným volejem Žáka, v 57 minutě se to povedlo. Deset minut před koncem byl přísně vyloučen Vágner. Na výsledek to už vliv nemělo. Jsem rád, že si mužstvo začívá vytvářet řadu brankových příležitostí. A, ikdyž jsme branku neinkasovali, v defenzívní činnosti je stále co zlepšovat. Jen, tak dál, chlapci ...

1.A třída, 20. kolo, sobota 05.5.2018, 10:30

FC Zličín 3:0 Sportovní klub Libuš 838