Zase to naše zakončení …

V neděli 22.5.2016 jsme v tropickém odpoledni hostili ,,béčko“ Střešovic.

Od začátku zápasu jsme byli hodně aktivní a již ve 2.min.jsme mohli jít do vedení, když na pravé straně se uvolnil Vinš, ale jeho povedený centr nedůrazně zakončil Urlas  a s tím si hostující brankář poradil. O chvilku později vysunul přesnou kolmici Šída Votavu, ale jeho zakončení bylo také nepřesné.  Hosté hrozili z brejků, které nám sice dělaly problémy, ale naštěstí zůstaly nevyužity. Ve 21.min. předvedl pěknou kombinaci Vinš – Urlas, ale ani jejich akce brankou neskončila. Před poločasem ještě uvolnil Bartoška Šidu, ale jeho střela šla nad branku.

Vstup do druhého poločasu jsme měli výborný. Žídek prošel středem hřiště a jeho přesnou přihrávku využil střelou k tyči Šída 1:0. Vedoucí branka nás povzbudila a vytvořili jsme si několik příležitostí, které ale brankou neskončily. Stejně jako v prvním poločase, tak i ve druhém poločase hosté ,,zlobili“ z brejků, ale naštěstí jsme je dokázali pohlídat! Bohužel, opět jsme se trápili v koncovce, což je velká škoda, protože herně to nebylo vůbec špatné.

1.A třída skupina B, 18. kolo, neděle 22.5.2016, 15:00

FC Zličín 1:0 SK Střešovice 1911 B