Zápas ve Střešovicích jsme zvládli .

V rámci 7.kola I. třídy sk. B jsme zajížděli do Střešovic, kde nás čekal domácí B-team.

V rámci 7.kola I. třídy sk. B  jsme zajížděli do Střešovic, kde nás čekal domácí B-team.

Po dobrém výkonu z minulého kola jsem byl zvědav, jestli se nám podaří navázat i na hřišti Střešovic! I přesto, že se hrálo na UMT, byli jsme od první minuty lepší a postupně získávali i mírnou převahu. V 8. min. jsme zahrávali dva rohy, ale Ďubašík ani Mattes své hlavičkové pokusy do sítě nenasměřovali. Když jsme ve 14. min. opět po rohu nastřelili břevno Bartoškou, zdálo se že domácí branka je zakletá ! Navíc v 18. min. Zima vybojoval míč, uvolnil Klimenta, ale ten v dobrém postavení nezpracoval míč a bylo po šanci. Do vedení jsme se dostali ve 21.min, kdy jsme ve středu hřiště  vybojovali míč a do brejku se dostal Šída, který přesnou střelou na zadní tyč nedal domácím gólmanovi šanci 0:1. Po vedoucí brance jsme dvakrát za sebou propadli ve středu hřiště, ale střela domácího útočníka jen o kousek minula naší svatyni. Zápas se nám podařilo rozhodnout mezi 24-27 min. ,kdy se nám podařilo dvakrát skórovat. Nejdříve se prosadil Kliment, který přesnou technickou střelou na zadní tyč nedal brankáři domácích žádnou šanci 0:2. Vzápětí přidal třetí branku Hnízdil, který se nejlépe orientoval ve skrumáži před brankou, kterou jsme vytvořili po zahrání rohového kopu 0:3. Další velkou šanci jsme měli ve 30. min. když naše nová akvizice Adam Holeček zatáhl míč po pravé straně, ale místo přihrávky pod sebe, kde měl v náběhu dva spoluhráče volil střelu, která byla ale sražená na roh.

I v druhém poločase jsme byli od prvních minut aktivní a ve 42. min. přidali další branku. Janouch dobře zatáhl míč po levé straně a zvýšil na 0:4. O výsledku bylo rozhodnuto, ale i přes to jsme stále byli aktivní a snažili se hrát kombinačně již od našich obránců. Ve 49. min. jsme nepotrestali špatnou rozehrávku domácího gólmana, kdy střela šla mimo branku. Další příležitost měl dobře hrající Kliment, ale jeho střelu brankář vystihl. Pověstné ,,bůro“ jsme domácím uštědřili v 54. min. kdy se po závaru ve vápně prudkou střelou prosadil Ďubašík 0:5. Další pěknou akci jsme předvedli v 60.min. kdy Zima uvolnil Vinše, ale místo střely z první volil zpracování, které bylo ale nepřesné a šanci nevyužil. Co dodat, herně to bylo opět dobré ,  ale ta koncovka ………… V dalším kole hostíme kluky z Bohnic a věřím, že navážeme na dobré výkony z posledních zápasů. Ale pozor, každý zápas začíná od 0:0 ...!