Zápas s Unionem byl hodně těžký

V dalším kole jsme hostili mužstvo Unionu, které se prezentuje velice dobrými výsledky a tak jsme k zápasu přistupovali velice zodpovědně. A stejně tak musíme přistoupit k posledním třem podzimním zápasům, které nás čekají !

V dalším kole jsme hostili mužstvo Unionu, které se prezentuje velice dobrými výsledky a tak jsme k zápasu přistupovali velice zodpovědně. A stejně tak musíme přistoupit k posledním třem podzimním zápasům, které nás čekají  !

Do zápasu jsme vstoupili velice aktivně a hosté byli prvních deset minut pod velkým tlakem, který jsme ale bohužel nedokázali využít. Postupně se začali osmělovat a jejich vytáhlý útočník začal zaměstnávat naše obránce, kteří ve hře dopředu byli velice dobří, ale řešení defenzivní činnosti a rozehrávky skřípalo ! Byli to i hosté,kteří měli šance, nikomu se ale v prvním poločase nepodařilo vstřelit úvodní branku a tak poločas zůstal bez branek.

O přestávce jsme si řekli, že musíme zpřesnit útočnou fázi a více se tlačit před branku. Vstup do druhé půle nám vyšel. Ve 28 min. uplatnila svůj důraz Cvrčková, když vystihla nerozhodnost hostující defenzivy a vypíchnutý balon poslala podél vybíhajícího brankaře do sítě , 1:0. Vedoucí branka nás uklidnila a hosté byli pod velkým tlakem, který korunoval třemi brankami během 11 minut kapitán Hnízdil. Na všech brankách se podílelo pěknou kombinací celé mužstvo. I když se zdá výsledek výrazný, vývoj zápasu byl hodně náročný a hosté dokud stačili fyzicky, byli velice zdatným soupeřem.Už v pátek nás čeká další těžký zápas s Uhlíři a tak věřím, že opět k tomuto zápasu přistoupíme stejně zodpovědně, jak k tomuto. Věřím, že už bude moci hrát Smetana, který kvůli nemoci nehrál a bylo to na našem výkonu znát.

FC Zličín : Union Žižkov 4 : 0 ( 0 : 0 )

Branky FC : Hnízdil 3, Cvrčková

Sestava FC : Lednický Martin – Bartoška, Malý – Žídek,Hnízdil,Kliment,Stříbrný – Cvrčková,Lednický Matyáš,Stemberk