Z Újezda vezeme 3 vydřené body

V sobotu jsme vyrazili přes celou Prahu na hřiště Újezda nad Lesy. Chtěli jsme zde prodloužit sérii neporazitelnosti a udržet si tak první místo v tabulce.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a už ve 3. minutě jsme se ujali vedení, když se hlavou trefil Jarda Gotwald. Náš tlak neustával a v 18. minutě to bylo po dalším zásahu Gotwalda 2:0. Po této brance jsme ale nesmyslně přestali hrát a soupeř nás za naši pasivitu potrestal. Při obdrženém gólu chybovala celá naše levá strana, která nechala hráče domácích snadno projít až do vápna a pro útočníka už nebyl problém skórovat. Místo toho aby nás tento gól probudil, jsme začali hrát ještě více chaoticky a vysvobozením pro nás byl konec prvního poločasu. V kabině jsme se snažili uklidnit a chtěli jsme do druhého poločasu stejně aktivně jako do toho prvního. To se nám povedlo a ve 47. minutě završil svůj hattrick Gotwald. Po této brance se ale opakovala situace z prvního poločasu a my jsme opět přestali běhat a nechali jsme soupeře hrát. Ten toho využíval a začal nás přehrávat. Po zisku míče jsme si nedokázali dvakrát po sobě pořádně nahrát a rychle následovala ztráta míče. Vrchol našeho zmaru, bylo 15 minut před koncem odpískání pokutového kopu ve prospěch domácích. Nebýt zázračného zákroku Ondry Smutného (jediného hráče zasluhujícího pochvalu), který zlikvidoval nejen penaltu, ale i následnou dorážku, mohl být závěr utkání velice dramatický. Domácí se po neproměněné penaltě na nějaký větší nápor nezmohli a my jsme tak mohli slavit výhru 3:1. To je ale jediné, co nás může těšit. S takovouhle hrou se ale o postup nehraje a chceme-li postoupit musíme se zlepšit.