Z Kolovrat vezeme tři důležité body

Pro nás hodně důležité utkání se soupeřem pod námi. Mužstvo se nám úplně rozpadlo,z minulého týdne zůstalo pouze šest hráčů. Nastoupili jsme opět bez jediného hráče na střídání, bez jediného „pomocníka“ z Motorletu a se čtyřmi hráči mladšího dorostu ročníku 98.

Podstatně fyzicky vyspělejší soupeř a hrací plocha menší než malá nám způsobovaly velké problémy. Hra byla plná osobních soubojů a rozdíl 2-3 let je v naší kategorii hodně znát. Přesto jsme šli o přestávce do kabiny s jednobrankovým vedením, hned v 5.minutě se Bous před vápnem uvolnil a dobře trefil k tyči soupeřovy branky. Při své druhé šanci, když běžel sám na brankáře, tak dlouho přemýšlel a vymýšlel, až mu  obránce míč ukradl.

Po pauze nás soupeř snažící se o vyrovnání dostal pod velký třicetiminutový tlak. Vytvořil si i několik slušných střeleckých příležitostí, ale brankář Kouba nás spolehlivým výkonem podržel. Postavil si dobře i tyče své branky, což k tomu však patří. Když v 75. minutě Horálek prostřelil z deseti metrů obranu i s brankářem a zvýšil na 2:0, soupeř trochu rezignoval a poslední čtvrt hodinu jsme dohrávali ve větším klidu.

A závěrečné shrnutí jednou větou, po klasické české holomajzně trochu zázrakem získané tři body. Ale počítají se !

Sokol Kolovraty -  FC Zličín   0:2 (0:1)

Nastoupili: Kouba – Elsnic, Černý, Málek– Stoyka, Biersak, Kubr, Horálek, Kalina – Bous, Kubina

Střelci: Bous, Horálek