Z Březiněvse vezeme tři body

Nově utvořené mužstvo ml.žáků B si odbylo svojí premiéru na krásném pažitu v Březiněvsi a byla to příjemná premiéra

Od začátku zápasu jsme se snažili kombinovat a držet míč na zemi. Postupem času přišly i brankové příležitosti, které během prvního poločasu postupně využili Janouch, Latowski, Mattes a Nagashyma. Domácí nás ohrožovali jen v brejcích, které jsme si dokázali pohlídat a v brance při své premiéře spolehlivě chytal Masopust. Naším vítězstvím 4:0 skončil i první poločas.

Bohužel prvních 20 minut v druhém poločase bylo z naši strany vlažné a tak se hrálo od vápna k vápnu bez větších brank. přiležitostí. Naštěstí mužstvo zabralo a zlepšili jsme pohyb a tím dostávali domácí pod tlak a přišli i příležitosti k změně skóre. Dvakrát se prosadil Mattes a po jedné brance přidal Janouch a Nagashyma a o našem vítězství bylo rozhodnuto. Jediné co mě mrzí, jsou ,, hluchá „ místa jak v prvním i druhém poločase. Jinak musím celé mužstvo za předvedený výkon pochválit.