Vítězství ve šlágru kola nás posunulo na 1.místo.

Dnes naši mladší dorostenci měli na pořadu zápas s velkým Z. V rámci 5.kola jsme hostili doposud vedoucí mužstvo soutěže ČAFC.

Dnes naši mladší dorostenci měli na pořadu zápas s velkým Z. V rámci 5.kola jsme hostili doposud vedoucí mužstvo soutěže ČAFC.

Našim mladším přišli pomoci dva hráči kteří nastupují za st. Dorost a + brankář. Zápas nezačal vůbec špatně z naší strany a řekl bych že jsme měli hned od začátku převahu a to hlavně v  kombinaci kterou soupeř nestačil pokrývat. Hlavně jsme měli převahu ve středu hřiště a odtud se rozvíjeli naše akce. Ovšem úplně z ničeho nic přišel balon v 7 minutě k nám do vápna kde si špatně počínal Martin Kubina a špatným odkopem dal šanci soupeři zakončit , který se nemýlil a vedl 0:1. Stále jsme ale měli hru spíše na svých kopačkách a to i za nepříznivého stavu. Soupeř se snažil hrát dlouhé balony kde hrál ale výborně stoper Muller který vše soupeřům zneškodňoval. Naše akce tentokrát ve 20 minutě již skončila gólem a to po ose Kubr , Kubina Martin a centr na vápno kam si naběhl Biersak a z vápna přehlavičkoval vysunujícího  se gólmana . Obránce se ještě snažil doběhnout balon ale marně a tak se upravoval výsledek na 1:1. Přišla pasáž balónů do vzduchu a žádná pěkná hra po zemi. Pak přišla 33 minuta kdy jsme u lajny vybojovali balon a měli výhodu založit útok. Jenže z naší výhody se stala nevýhoda když Duben balon ztratil a poté musel soupeře faulovat. Trestný kop se rozehrával z naší levé strany a pomalí centr do vápna podcenil náš brankář Masopust a šmudla spadla za tyč. Soupeř tedy opět vedl 1:2 a tak to vydrželo až do poločasu. V poločase jsem kluky uklidňoval že máme více ze hry a chce to jen nechat míč více na zemi a kombinovat. Udělali jsme změnu v bráně kdy nejistého Masopusta vystřídal zkušený Michal Kubina. Začali jsme přesně tak jak jsme si řekli a z toho hned ve 42 minutě přišla vyrovnávací branka kdy se přesunul balon z levé strany až na pravou na Baláže ten si kličkou do středu udělal prostor a z 25 metrů se trefil nechytatelně pod břevno. Tím už bylo jasné že vše dobře dopadne. Soupeř hrozil jen zřítka a jednu takovou akci přerušil Kubr za cenu ŽK. Pak ještě za faul a přerušení akce soupeře dostal ŽK Baláž.  Až do 55 minuty si soupeř nic nevytvořil a tak jsme opět udeřili my. Házení aut kde za kombinovali Baláž , Tričkov a Muller  tím posadili soupeře na druhou kolej a centr do vápna si našel Duben který se krásně uvolnil a nesobecky našel proti noze Biersaka který se opět nemýlil a stav se upravoval již v náš prospěch na 3:2. To už byla hra jen v naší režii a kluci si zápas užívali. Pak ještě přišla trochu kaňka na pěkný zápas a to když v 60 minla nařízená penalta. Nás ale spíše zajímal stav Baláže který musel po tomto zákroku vystřídat . K pokutovému kopu se postavil Jakub Muller a i když maličko se štěstím proměnil. To už byl definitivní hřebíček do soupeřova snažení a to ještě když měl poté soupeř jednu šanci z které ovšem nastřelil jen břevno. Kromě žluté karty pro Biersaka už se v zápase nic nestalo a tak jsme dovedli vše do vítězného konce a po ostatních výsledcích se naši mladší dorostenci posunuli na čelo tabulky. Takže velká gratulace klukům za výkon a přístup a hlavně hlavy dolu a zůstat při zemi. Sezona je ještě dlouhá.

Martin Hořejší - trenér

1. třída, 5. kolo, neděle 05.10.2014, 13:45

FC Zličín 4:2 ČAFC Praha

Branky 20.a 55.Biersak, 42. Baláž, 50.Muller p.k.
Žluté karty 46.Kubr, 50.Baláž, 69.Biersak
FC Zličín Masopust (Kubina Mar.)- Kubina Mich.,Muller, Gothard, Šerák, Baláž, Kubr, Derda, Duben, Biersak, Tričkov,Žák, Mahdi, Votava, Jirka, Pešek
Diváci 40
Jméno Minuty Góly ŽK ČK
Domácí Hosté Výsledek
FK Újezd nad Lesy PSK Union Praha 1:2
SK Ďáblice Viktoria Štěrboholy 8:0
Aritma B SK Střešovice 1911 B 0:3
Újezd Praha 4 TJ Dubeč 5:4
Junior Praha TJ Praga 0:4