Vítězství, ale ...

V prvním jarním kole jsme zajížděli na hřiště posledního mužstva naší skupiny Újezd Praha 4.

Zápas se odehrál na pěkné umělce, ale díky brzkému začátku za velice mrazivého počasí. Navíc těsně před zápasem  ,,odpadlo“ několik hráčů a tak na lavičce byl jen jeden hráč na střídání !  Od začátku jsme udávali tempo zápasu a byla to  jen otázka času, kdy si poradíme s defenzívou domácích. Postupně  jsme  si vytvářeli šance, ale zakončení bylo nepřesné. Jako první se prosadil přízemní střelou Hnízdil další branku přidala Cvrčková. Po nedorozumnění v naší defenzívě domácí i snížili na rozdíl jediné branky, ale naše hra díky dobré kombinaci byla velice pestrá a stále jsme si vytvářeli brankové příležitosti. Naší třetí branku přidal po pěkné kombinaci obou útočníků Stemberk. Náš brankový účet v prvním poločase zakončila Cvrčková 1:4.

Druhý poločas už bohužel z naší strany nebyl tak povedený, protože zřejmě přišlo uspokojení naších hráčů a pod dojmem, že zápas je rozhodnutý  nám chyběl pohyb, přesná kombinace a práce s balónem byla zdlouhavá.  Navíc si hráči musí uvědomit, že fotbal je týmová hra a to i při zakončování  !!! Celkem třikrát se  nám podařilo skórovat, když se trefil Hnízdil, Ďubašík a pěknou střelou Šída ! Šancí bylo mnoho, ale naše řešení bylo špatné. Domácí využili našeho nedůrazu dvakrát ke vstřelení svých branek a tak zápas skončil konečným výsledkem 3:7. S výkonem v prvním poločase jsem byl spokojený, ale druhý poločas jsme nezvládli a proti silnějším soupeřům by to nestačilo !