Vítězný poslední podzimní zápas

V posledním podzimním utkání jsme doma na umělé trávě přivítali klub z Modřan. Hosté v minulém kole remizovali s Vršovicemi, a tak jsme věděli, že nás nečeká lehký zápas.

Ihned po hvízdnutí rozhodčího jsme přebrali iniciativu hry a dostávali jsme se do dobrých šancí, které jsme ale nedokázali využít. Již v 5´minutě se ujala střela Páji Cvetkovského, 1:0. Po prvním vstřeleném gólu jsme se do přestávky stačili trefit ještě 5× zásluhou Davida Popďakunika a Jardy Gotwalda, kteří skórovali dokonce 2× a po jedné brance Luboše Kučery. Do druhé půle jsme chtěli vstoupit jako do té první, což se nám povedlo. Po 5´minutách hry se trefil Filip Scháňka. Dále jsme v utkání, které ztratilo úroveň z obou stran vsítili zásluhou Ondry Jíchy a Honzy Šindeláře ještě dva góly Jíchy. Utkání tedy skončilo 9:0.