Vítězem turnaje o pohár starostky MČ Praha 5 Zličín je MAS Táborsko

V neděli 15.6.2014 jsme na našem hřišti přivítali účastníky již tradičního turnaje mladších žáků – O pohár starostky MČ Praha 5 Zličín. Letos byl turnaj pořádán pro ročník 2002 a turnaje se účastnilo celkem 8 mužstev.

V neděli 15.6.2014 jsme na našem hřišti přivítali účastníky již tradičního turnaje mladších žáků – O pohár starostky MČ Praha 5 Zličín. Letos byl turnaj pořádán pro ročník 2002 a turnaje se účastnilo celkem 8 mužstev.

 

Za příznivého počasí se hrálo systém každý s každým a tak každého mužstvo odehrálo sedm dvacetiminutových zápasů. Od začátku bylo k vidění několik povedených zápasů a bylo se na co dívat. Našemu domácímu mužstvu se turnaj vydařil a konečné druhé místo je skvělým úspěchem tohoto mužstva. Hned v úvodním zápase jsme nastoupili proti našim sousedům z Bílé Hory a vyhráli 3:0. V dalším zápase jsme nastoupili proti mužstvu ze Střešovic a vyhráli 2:0. Ve třetím zápase, před obědem nás čekal jeden z favoritů turnaje mužstvo SK Kladno r.2002. V tomto zápase jsme poprvé prohráli a to 2:5. Po dobrém obídku, nás čekalo mužstvo z Kolovrat. Zápas jsme zvládli a vyhráli těsně 2:1. V dalším zápase jsme nastoupili proti dalšímu z favoritů turnaje a dosud neporaženému mužstvu FC MAS Táborsko. Ve velice dramatickém zápase, se nám podařilo připravit velké překvapení. Napínavý zápas jsme vyhráli 3:2, když svůj hattrick nastřílel Filip Vajdl. Bohužel opět se potvrdilo přísloví, že po hodech přichází půst. V následujícím zápase jsme  prohráli s SK Kladno 2003 hladce 0:3. Před posledním zápasem bylo jasné, že vítězem turnaje bude FC MAS Táborsko, které přehrálo SK Kladno 2002. Průběh turnaje byl dramatický a tak před naším posledním zápasem s mužstvem FC Háje bylo jasné, že když vyhrajeme, skončíme na druhém místě! A to se podařilo, zápas jsme zvládli a vyhráli 2:0 a na turnaji obsadili skvělé 2.místo !!!

Konečné pořadí

  1. FC MAS Táborsko 18 b.
  2. FC Zličín 15 b.
  3. FC Háje 15 b.
  4. SK Kladno 2002 12 b.
  5. SK Kladno 2003 10 b.
  6. S. Bílá Hora 6 b.
  7. Sokol Kolovraty 4 b.
  8. SK Střešovice 0 b.

 

Vyhlášení výsledků a předání cen se účastnili tito hosté :

Ing.Jarouš – zástupce starostky MČ Praha 5 Zličín

Tomáš Vaclík – brankář FC Basilej , reprezentace ČR

Petr Kostelník – bývalý brankář Dukly, Sparty a reprezentace ČR

Ing.Šmíd – předseda FC Zličín

 

Nejlepší střelec turnaje – Lukáš Hakl  FC Háje

Nejlepší brankář turnaje – Zdeněk Hrnčíř SK Kladno r.2003

Nejlepší hráč turnaje – Jakub Kubovský FC MAS Táborsko

 

Touto cestou by jsme chtěli poděkovat naším partnerům, kteří nám pomohli s podporou turnaje.

MČ Praha 5 Zličín

Lagermax spedice a logistika  s.r.o.

Lahůdky Cajthaml s.r.o.

Hypermarket Globus

 

Fotky z turnaje najdete ve fotogalerii