VÍTEJ ZLATÝ HATTRICKU !!!

Tak jako obhajoba třetího zlata se podařila našim hokejistům v roce 2001 ve Finsku, tak i nám se podařilo obhájit zlato v naší hale na Zličíně. Obhajoba to ale nebyla lehká.

Ve skupině jsme se postupně potkali se soupeři - FAAZ ŘEPY, SK SLAVIA PRAHA, FD JINONČANY.

V prvním zápase jsme FAAZ  porazili 2:1, ale, bohužel zmenšené hřiště pro ročník 2010 nám nesvědčilo. Jsme zvyklí na větší prostor hřiště, ale i tak jsme vítězství uhájili. Druhé utkání jsme proti SLAVII  vyhráli 3:0 a tohle vítězství nás poslalo do bojů o medaile.Jsem rád, že se v zápase 2x trefil Ondra Šulc a skvěle zapadl po nemoci do sestavy. Poslední utkání ve skupině proti FD JINONČANY jsme se dlouho trápili a prohrávali 1:0, ale kluci opět ukázali charakter a otočili zápas v náš prospěch a výhra 2:1 znamenala 1.místo ve skupině.

V semifinále jsme se potkali s týmem FAAZ BARANDOV a jedině výhra nás mohla posunout k obhajobě zlata a to jsem  také klukům před zápasem říkal. Výhra 4:0 byla jednoznačná a náš tým už dělil pouze jeden zápas od zlata. V druhém semifinále vyhrála ADMIRA PRAHA a náš soupeř o zlato byl jasně určen.

FINÁLE:

Admira byla jednoznačně nejtežší soupeř  prohrávali jsme 1:0 po 2 minutách, kluci se opět nemohli srovnat s menším prostorem na hru.Naštěstí vyrovnání nedalo na sebe dlouho čekat. Vyrovnání zařídil Vojta a potom jsme se tlačili už  stále jen dopředu. Matyáš vybojoval  míč u lajny přihrál před branku a Vojta do prázdné branky dává na 2:1. 4. minuty před konce kopeme penaltu po ruce soupeře v pokutovém území a Kuba Lukeš bezpečně zvyšuje na 3:1. To už jsem tak trochu tušil, že by mohla obhajoba zlata vyjít a my ho završili zlatým hattrickem. Bohužel 2 minuty pře koncem jsme nepohlídali roh soupeře a sníženo na 3:2. Poslední mimuty už jsme ale pohlídali a hattrick byl na světě!

Chtěl bych klukům moc poděkovat, opět ukázali jaký je to velký tým, který  dokáže otáčet zápasy i když prohráváme. Velký dík patří i Vám rodičům, jste náš další hráč a nejlepší fanoušci. Dobře zachytal v pravý čas Alex a i díky němu jsme mohli navléknout zlaté medaile!!!