Vedoucí mužstvo tabulky jsme potrápili

V neděli dopoledne jsme na našem hřišti hostili mužstvo Sokola Královice, které vede naši skupinu. Trenérem kluků z Královic je bývalý trenér mládeže FC Zličín – Roman Ticháček

Naše sestava byla kombinovaná, protože probíhají školy v přírodě a polovina hráčů je pryč.  Celý zápas se odehrával ve vysokém horku, ale i přesto se zápas hrál ve vysokém tempu. V 8. minutě jsme prohrávali, když jsme si nedokázali pohlídat dobře zahraný roh hostů 0:1. Soupeř byl aktivnější, ale i my jsme si vytvořili několik dobrých příležitostí. Bohužel, opět jsme doplatili na fyzické přečíslení hostů.

Vstup do druhé půle nám nevyšel, po laciné ztrátě míče na polovině hostí následoval rychlý brejk, který jsme nedokázali přerušit 0:2. Po druhé brance hosté trochu polevili a obraz hry se začal vyrovnávat. Naše aktivita byla korunována  ve 48. minutě když pěknou střelou z dálky se trefil Šída ( konečně Daníku J). Bohužel zápas se nám již nepodařilo zdramatizovat, když za dvě minuty hosté střelili třetí branku a tím také zápas skončil. Mužstvo za předvedený výkon zaslouží pochvalu za velkou bojovnost a nasazení.

2. třída skupina C, 15. kolo, neděle 15.5.2011, 14:00

AFK Union Žižkov 1:1 FC Zličín

SK Uhelné sklady Praha FK Zlíchov 1914 3:0
SK Střešovice 1911 B SK Ďáblice 1:1
SK Slavia Praha - dívky Sokol Nebušice 7:1
FK Bohemians Praha Aritma B 3:0