Ve Vokovicích jsme neuspěli !

Ve 22.kole jsme opět zajížděli na hřiště soupeře, tentokrát do Vokovic, kde má svůj fotbalový stánek SK Aritma.

Zápas, který se hrál za velkého vedra jsme začali velice dobře a již v 7.min. jsme šli do vedení, když akci po naší pravé straně založil Bartoška, který přes Tsebera našel Adama, ten ale šikovně přenechal kolmou přihrávku na Votavu, který se svojí levačkou  nemýlil a křižnou přízemní střelou na zadní tyč otevřel skóre zápasu – 0:1. Po naší vedoucí brance, ale domácí hráči začali přebírat otěže zápasu a stále více hrozili před naší brankou. V 9.min.nás podržel brankář Budský, který si poradil s křižnou střelou na zadní tyč. Domácí měli výhodu několika rohových kopů, ale vše se nám podařilo odvrátit. Bohužel závěr prvního zápasu jsme nezvládli. Ve 33.min.domácí vyrovnávají, když po průniku středem hřiště se nám první střelu ještě podařilo zblokovat, ale odražený míč, který se odrazil ke zcela volnému hráči domácích na penaltu už byl využitý – 1:1 !  A bylo ještě hůře, ve 37.min.prošel po naší levé straně domácí hráč, který přízemní střelou prostřelil vše, co stálo v cestě a zvýšil na 2:1. V poslední minutě zahráváme standartní situaci před vápnem domácích, ale velice nepřesně a po rychlém brejku domácích vyráží Budský s vypětím všech sil na roh.

O přestávce jsme museli kluky trošku ,,nabudit“, protože náš výkon po vedoucí brance byl špatný.  Naše hra ve druhém poločase byla podstatně lepší, ale přes dobře fungující defenzívu domácích, kdy zejména stoper domácích nás do žádné šance nepustil! Zásadní moment zápasu přišel v 50.min. Bartoška ve skluzu a snaze odehrát míč z pokutového území si po nepředpokládaném odskoku míče nastřelil vlastní ruku a mladý rozhodčí zapískal pokutový kop, který se již ale několik let za tento prohřešek nepíská !!! Tuto příležitost domácí využili a zvýšili na 3:1. Pak ještě jednou ,,zaúřadoval“ rozhodčí, když se dravě do vápna dostával Tseber, ale byl zatažen za dres – jenže nespadnul, ale chtěl zakončit ( a to je dobře) ale proto rozhodčí nepískal !  V závěrečné fázi zápasu, ve kterém bylo úplně zbytečně hodně nervozity a tu jsme my moc dobře nezvládli, již žádná branka nepadla.  Z Vokovic odjíždíme bez bodů a za výkon v prvním poločase si je ani nezasloužíme !  V posledním zápase hostíme Union Vršovice, tak doufám, že se kluci budou chtít o výsledek zdravě poprat a důstojně se rozloučit se sezónou, která pro ně nebyla vůbec jednoduchá a pak hurá na prázdniny a pořádně ,,dobít baterky „

Pražský přebor, 21. kolo, neděle 11.6.2017, 15:00

SK Aritma Praha 3:1 FC Zličín