V Plzni jsme nezvládli druhý poločas

V sobotu 19.10 jsme v rámci 11.kola divize A zajížděli na hřiště Senco Doubravka Plzeň.

Trenér Šilhavý okomentoval zápas takto :

V Plzni jsme odehráli utkání dvou rozdílných poločasů, v prvním se nám podařilo otočit výsledek během několika minut z 1:0 na 1:2 a neproměnit tři další vyložené příležitosti, které mohli zápas téměř rozhodnout. Druhou polovinu jsme bohužel nezvládli, poměrně brzy jsme inkasovali vyrovnávací branku, na kterou jsme nedokázali odpovědět. Naopak soupeř v 85. minutě zápas rozhodl, když proměnil jednu ze šancí, které si ve druhé půli vypracoval. Tato prohra mě velice mrzí, protože nám vzdálila střed tabulky na 5-6 bodů.

Divize sk. A, 11. kolo, sobota 19.10.2013, 15:30

Doubravka Plzeň 3:2 FC Zličín