V neděli jsme na domácím hřišti hostili sedmý tým naší tabulky.

V dalším kole jsme hostili mužstvo FA Praha ( Střížkov )

V dalším kole jsme hostili mužstvo FA Praha  ( Střížkov )

Hned z úvodu zápasu jsme byli lepším celkem, ale až v 15.min hostujícího gólmana překonal nádhernou levačkou Fuksa, z kterou nemohl nic dělat. V 18.min překonal brankáře Biersak po krásné kombinaci s Františkem Bousem, a hostující celek jen s údivem sledovou zličínskou gólovou smršť, protože 1 min po gólu Biersaka ukázal své kvality také Švehla, který z úhlu prorval střelu vedle tyče. Přes velký tlak už gól do polačasu nepadl, i po mnoha šancích zličínských borců. 1. Poločas tedy zkončil 3:0.

2. Poločas pokračoval zličínský nátlak, který využil v 43.min opět Biersak. V 45.min se prosadil i skvěle hrající  Tomáš Vágner, který si našel odraženou střelu v okolí pokutového komu a střelou k tyči nezaváhal. A z ničeho nic jsme z mnoha jednoduchých nahrávek ztráceli míče. Ani úžasný kapitán Vágner s betonovým stoperem Málkem nic nenadělali a v 50.min po centru „horký“ míč dopravili do brány hostující hráči. Byli jsme otřeseni a toho využila FAP v 57.min, když po ostrým zákroku na Málka, který se svíjel s bolestmi na trávníku rozhodčí nechal hru pokračoval a zuřící Michal Kubina z předchozího zákroku ukazoval všem své emoce a míč se ocitl za jeho zády během chvilky. Až v 67.min dostal Fuksa perfektní přihrávku od střídajícího hráče Kusaje, který s pomocí hostujícího hráče dostal míč do sítě. Stav byl už 6:2 a zličínští už dohrávali v klidu. V 74.min se ukázal i mistr Bous, který využil svou 3. tutovou šanci, po dlouhé nahrávce Bahenského a po střele do gólmana, odražený míč na druhý pokus konečně proměnil střelou k tyči. Utkání zkončilo 7:2, ale náš výkon výsledku neodpovídal. I přes to se nemáme za co stydět a Zličínská vlna výher pokračuje, dnes už po 4.