V domácím prostředí jsme nezaváli.

V dalším domácím zápase jsme hostili mužstvo ze Zlíchova, se kterým jsme měli v tabulce stejný počet bodů.

Po vydařených zápasech, které jsme odehráli v minulých kolech, jsme chtěli zase předvádět dobrý fotbal a konečně i naplno bodovat.  Na hráčích byla od začátku vidět velká snaha a nasazení. Od úvodního hvizdu jsme na soupeře vlítli a hýřili pohybem a přesnou kombinací. V 8 min. jsme šli do vedení, když Zima zatáhl balón po levé straně a přesným centrem našel Bartošku, který se nemýlil 1:0. O tři minuty později se opět měnilo skóre, když pěknou střelou zvýšil na 2:0 Zima. Hosté rozehráli, Šída vybojoval balón, který zatáhl po levé straně a jeho centr zakončil Janouch 3:0. I nadále jsme kombinovali a tvořili hru, ale některé situace jsme řešili špatně a nepřesně. Skóre se měnilo ve 32 min., když jsme sehráli asi nejhezčí akci celého zápasu. Přesná rozehrávka od brankáře, přes rychlou  a přesnou kombinaci, přes naše záložníky zakončil prakticky do prázdné branky Janouch-4:0 . Tímto výsledkem skončil i první poločas.

Do druhého jsme vstoupili opět aktivně a již po dvou minutách se měnilo skóre, když se střelou z dálky prosadil Zima 5:0. Bohužel jasné vedení nás asi uspokojilo a v rozmezí od cca.50 do 60 min. jsme dvakrát inkasovali, když jsme ustoupili od naší aktivní hry. Žádnou komplikaci jsme ale nepřipustili , a opět  jsme přidali a začali si vytvářet šance, které jsme ale nedokázali brankově vyjádřit.  Poslední změna skóre přišla v 65 min., když po závaru ve vápně hostí se nejlépe orientoval Zima a odražený míč prostřelil do branky – 6:2. S výkonem mužstva jsem byl i tentokrát spokojen, jen mě mrzí herní výpadek, který jsme předvedli ve druhém poločase!

2.třída sk.C, 20. kolo, sobota 25.5.2013, 08:45

FC Zličín 6:2 FK Zlíchov 1914