Úvod sezóny jsme zvládli

FC Zličín - Vinoř 7:0 (2:0) I přesto, že našemu týmu scházeli tři hráči základní sestavy, dokázali jsme v úvodním zápasu nové sezóny zdolat soupeře, o kterém jsme toho moc nevěděli. V první půli byla hra vyrovnaná, po změně stran jsme už dominovali. Především proměňování šancí se stalo důležitým krokem k poměrně vysoké výhře. Střelecky se prosadili hlavně David Linka a Ondra Šerý, ale svůj první gól v mistrovském zápasu dal i obránce Filip Vaidl.

FC Zličín - Vinoř 7:0 (2:0)

Herně náš tým zase tolik nepřesvědčil, ale hráči tentokrát bojovali a i proto je vítězství cenné. Pokud budeme takto pokračovat, věřím, že další úspěchy se dostaví. Nechtěl bych nikoho vyzdvihnout, podali jsme dobrý kolektivní výkon. Musím ale zmínit Míšu Kazimourovou, ze které roste prvotřídní fotbalistka, skvěle čte hru, hraje oběma nohama a v současnosti patří jednoznačně k základním pilířům našeho týmu. Za ty dva roky udělala obrovský výkonnostní vzestup a je radost se na ní při zápasech dívat. Její kvality ocenil i pan rozhodčí, který ji vyhodnotil jako nejlepšího hráče utkání.

Branky: David Linka 4