Turnaj č. 7 – Zbuzany

V neděli 14. ledna nastoupila Mladší přípravka A v nafukovací hale ve Zbuzanech na turnaji pro ročník 2009.

V neděli 14. ledna nastoupila Mladší přípravka A v nafukovací hale ve Zbuzanech na turnaji pro ročník 2009.

Polovina našeho týmu byla tvořena mladšími kluky, takže jsem věděl, že pokud se chceme poměřovat se staršími, musíme se vybičovat k maximálnímu výkonu.

Hned první zápas nám však uštědřil pořádný políček – prohra s Vestcem 0:12. Druhý zápas už byl lepší a remíza s Hostivařem 1:1. Pak jsme narazili na Aritmu, která nás porazila 5:1, ale bylo to dost vyrovnané, jen Aritma měla přesnější mušku. Čtvrtý zápas nás čekali Dobřichovice a podařilo se nám zabojovat v tomto zápase, vyhráli jsme 3:2 a vyhnuli se poslednímu místu. Poslední zápas nás čekal tým z Karlových Varů, ti byli všichni z ročníku 2009 a taky to podle toho vypadalo, prohra 0:9 a v podstatě bez jediné brankové příležitosti.

Věděl jsem, že to bude těžké, ale některé inkasované góly jsme inkasovali po velmi hrubých chybách, kterých bychom se i v přípravkovém věku měli vyvarovat – nejhorší je, že během střídání klukům řeknete, kde byla chyba, jak to udělat jinak a on jde na hřiště a hned udělá stejnou chybu. Vůbec nepřemýšlí nad tím, že minule udělal stejnou věc a byl z toho gól a stejně to udělá znovu, i když byl při střídání „na školení“ jak tu stejnou chybu neopakovat…

Sestava: Wolfschütz – Lukeš, Spirin, Křovák J., Škarupa, Kašný, Hrkel, Křovák A.

Zličín – Vestec 0:12

Zličín – Hostivař 1:1

Zličín – Aritma 1:5

Zličín – Dobřichovice 3:2

Zličín – Karlovy Vary 0:9

Pořadí: 1. Vestec, 2. Aritma, 3. Karlovy Vary, 4. Hostivař, 5. Zličín, 6. Dobřichovice