Tříbodový zisk ze Střešovic.

V neděli 18.10.2015 jsme v chladném odpoledni nastoupili k dalšímu mistrovskému zápasu proti B-mužstvu Střešovic na místní UMT.

Po týdenní přestávce ( lichý počet mužstev), ve které jsme ale nezaháleli a sehráli dvě přátelská utkání, jsme nastoupili proti mužstvu Střešovic.  Bohužel i přes jasné vítězství nemůžeme být spokojeni, protože předvedená hra měla k naším představám daleko.  Do vedení nás dostal již ve 4.minutě Vitarigov, který zakončil svůj brejk z křídla. Prakticky z rozehrávky mohlo být vyrovnáno, ale naše zaváhání domácí nevyužili ! Další naši šanci nevyužil  Hnízdil, který střílel jen do hráče domácích a Vinšova dorážka šla nad. Další příležitost skórovat, měl po rohu Mattes, ale s jeho zakončením hlavou si domácí gólman poradil. Skóre se měnilo ve 12. min,. kdy se dostal do brejku opět Vitarigov a nadvakrát přehodil vyběhnuvšího brankáře domácích 0:2. Do další velké šance se dostal po dobré přihrávce od Hnízdila Urlas, ale jeho nedůrazné zakončení vyrazil gólman na roh. Ten mohl zakončit hlavou opět Mattes, ale jeho zakončení jen těsně minulo opuštěnou část domácí svatyně. V 16.min.na sebe ,,upozornila“ naše defenzíva. Nepřesnou malou domů z kopačky Bartošky vystihl domácí útočník a podél vybíhajícího Budského snížil na 1:2. I nadále jsme v naší hře postrádali přesnost a smysl pro kombinaci. Ve 23.min.se prosadil po individuální akci z levé strany Berky a zvýšil na poločasových 1:3. Těsně před poločasem ještě pěkně vysunul Mattes Šídu, ale jeho zakončení bylo nedůrazné a domácí nebezpečí včas uhasili.

Druhý poločas byl ještě více nepřesný a náš výkon byl hodně vlažný. Přidali jsme sice ještě dvě branky, ale skutečně není co hodnotit. Minimální komunikace, pohyb bez míče prakticky nulový a těch nedostatků tam bylo mnohem více! Doufejme, že to byl jen momentální výpadek a dokážeme zopakovat výkony, které měly svojí kvalitu, protože tímto výkonem se bavit nikdo nebudeme !

1.A třída skupina B, 7. kolo, neděle 18.10.2015, 13:30

SK Střešovice 1911 B 1:5 FC Zličín