Tři body z Ďáblic

Za krásného počasí a na dobře připraveném hřišti jsme se postavili celku z Ďáblic. Soupeř byl na 11. místě s 10 body, takže úkol byl jasný a to získat 3 body.

K dalšímu zápasu jsme vyjeli až do Ďáblic. V zápase jsme chtěli získat 3 body a předvést pohlednou kombinační hru na pěkném hřišti, které k tomu vybízelo. Utkání jsme začali dobře, když už v 5. minutě utekl domácí obraně Kuba Drdlíček, jeho pokus však v brance neskončil. Až do 20. minuty se nic podstatného nestalo. Ale když se v 21. minutě zranil Kuba Drdlíček a místo něj přišel na plac Jarda Gotwald naše hra ožila. Už ve 25. minutě uklidil pěkný centr Máry Hájka právě zmiňovaný Jarda Gotwald 0:1. Do konce poločasu jsme stačili přidat ještě 2 branky v podání Ondry Jíchy (pěkná střela zpoza vápna) a Míši Báry (umístěná střela do pravého dolního rohu). Do kabin jsme šli tedy s náskokem tří branek 0:3. Do druhého poločasu jsme chtěli vletět stejně jako do prvního, opak se však stal pravdou. Hned v 41´minutě utekl po pravé straně domácí útočník a nekompromisně zakončil 1:3. Ihned po inkasované brance se po pravé straně urodila pohledná kombinace, kterou zakončil svým druhým gólem Jarda Gotwald (43´) 1:4. V 60´minutě se dokázal podruhé prosadit také Míša Bára a stav se pohnul na skóre 1:5. Poslední zásah si připsal domácí útočník, který využil minely Ondry Smutného a dal skóre konečnou podobu 2:5. Zápas jsme sice vyhráli, ale naše hra nestála za nic, a pokud na ni nic nezlepšíme, tak s postupem do přeboru nemůžeme počítat.